Posty: 2558

Skąd: Z przed monitora.

Cristiano Ronaldo napisał:
Ja mam nadzieje ze Anglia dojdzie do finalu

Nadzieje to możesz mieć, ale jeśli spojrzeć realistycznie, to Anglicy po ew. zwycięstwie z Portugalią w ćwierćfinale, spotkają się prawdopodobnie z reprezentacją Brazylii na następnym szczeblu rozgrywek...
Więc szanse na awans do finału mają niewielkie.

Maryc

Dołączył: 27 Lis 2005
Posty: 2194

Skąd: Suwałki

A jak nam dobrze wiadomo, ani Anglia, ani Brazylia do tego półfinału się nie zakwalifikowała. Ja teraz obstawiam (kibicowałem jej od początku Razz ) Portugalię, jako jednego z największych kandydatów do zdobycia największego trofeum. Młoda i utalentowana drużyna wymieszana znakomitymi gwiazdami, pełnymi doświadczenia i obycia na piłkarskich terenach. Smile

Domel
Gwiazda Zespołu

Dołączył: 18 Maj 2006
Posty: 1016

Skąd: Laskowo

Inni moi kandydaci na to trofeum już odpadli [Anglia i Holandia].Została jeszcze Portugalia i mam nadzieję,że w składzie z Cristiano Ronaldo pokona dzisiaj Francję i zagra wraz z Włochami w wielkim finale 9 lipca.

Lisu

Dołączył: 13 Lis 2005
Posty: 2680

Skąd: z Baranowa Sand.(podkarpacie)

Ja to samo sądze co Domel. Stawiam na finał Włochy-Portugalia. Sądze jednak, że po trofeum sięgną Włosi. Z meczu na mecz są coraz bardziej pewni swego, są coraz mocniejsi.

Maryc

Posty: 2194

Wg mnie wczorajsze widowisko było najlepszym spotkaniem na tych Mistrzostwach Świata. Niesamowite tempo akcji przez całe 120 minut, akcja za akcją, dosyć czysta i szlachetna gra, no i deser na zakończenie, wspaniały finish Włochów. Niemcy jadą do domu, mają bardzo blisko, bo byli cały czas u siebie Laughing
Finał Włochy - Portugalia/Francja będzie moim zdaniem kapitalnym meczem. Very Happy

Domel

Posty: 1016

Mimo,że mecz Niemcy vs Włochy był bardzo wyrównany to podopieczni Marcelo Lippiego zasłużyli na zwycięstwo. Pokazała to druga połowa dogrywki gdzie zaraz po gwizdku sędziego Alberto Gilardino przeprowadził kapitalną akcje po,której trafił w słupek,chwilę pózniej Gianluca Zambrotta znakomicie uderzył,ale trafił tylko w poprzeczkę.Tak więc Włosi zasłużenie odnieśli zwycięstwo strzelając bramki w 118' i 119'meczu. Wink

pawel_robur

Dołączył: 06 Kwi 2006
Posty: 630

Skąd: Jedlicze

A więc finał Włochy Francja! Po wczorajszym zwycięstwie nad Portugalią (1-0 po bramce Zinadne'a z rzutu karnego) Trójkolorowi, zapewnili sobie awans na najwyższy szczebel rozgrywek. Podczas meczu można było uszłyszeć bardzo wiele gwizdów, kierowanych pod adresem Cristiano Ronaldo. Gdy tylko ten był przy piłce, cały stadion ryczał na niego Very Happy.
Wydaje mi się, że zarówno Francja jak i Włochy zasłużenie doszły do finału. Włochom brawa należą się w szczególności za mecz z Niemcami, natomiast Kogutom za konfrontację z Hiszpanią i przede wszystkim z Brazylią. Włosi będą mieć okazję do rewanżu za finał Euro 2000, w którym musieli uznać wyższość rywali. Będzie to bardzo ciekawy mecz.

Jeśli chodzi o mecz o trzecie miejsce, to faworytami są gospodarze mundialu. Ale, jak wiemy, Portugalia nie z takimi dawała sobie radę. Więc to spotkanie także nudne nie będzie... Very HappyVery HappyVery Happy

Lisu

Posty: 2680

Maryc napisał:
Niemcy jadą do domu, mają bardzo blisko, bo byli cały czas u siebie Laughing

A właśnie, że nie jadą jeszcze do domów. Czyżbyś zapomniał o meczu o trzecie miejsce Question Razz

Szkoda mi Portugalii. Grali dobry futbol przez caly turniej. Jednak skończy się to wydaję mi się na 4 miejscu. Wątpie czy dadzą radę wygrać z Niemcami. Co do tru=iumfu w tych mistrostwach myślę ze wygrają.... A nie wiem . Trudno jest wytypować faworyta prze 2 tak fantastycznych zespołach

Włodek

Posty: 1332

Skąd: Milicz

Ja w finale będę kibicował Włochom, bo to co Italia pokazała w meczu z Niemcami było świetne. Kibicuję im już od półfinału, bo wkurzają mnie nasi zachodni sąsiedzi. Stawiam jednak na taki finał - świetne Włochy przegrywają z nudną i skuteczną Francją.

Lisu

Posty: 2680

WŁOCHY MISTRZEM ŚWIATA Exclamation Exclamation Exclamation

Włosi po rzutach karnych pokonali Francuzów 5:3

W regulaminowym czasie gry było 1:1. Bramki zdobyli: Zidane z karnego(7') i Materazzi(19')
W dogrywce same nudy. Do czasu. w 114 minucie meczu czerwoną kartkę obejrzał Zizou za uderzenie przeciwnika..... głową w klatę Laughing . Zidane fatalnie zakończył swoją karierę czerwoną kartką. Źle będzie sie wspominać Zidane'a w przyszłości. Po minucie zastanowił się zo zrobił i z płaczem opuścił boisko zamykając się w sztani.
W karnych Włosi byli górą. 100% skuteczności w karnych pozwoliło na zwycięstwo. Jedeynym który nie trafił 11 był Trezeguet(poprzeczka).

Maryc

Posty: 2194

Bardzo mi szkoda Zidana i jego sposobu na zakończenie piłkarskiej kariery. Już wczoraj doczytałem się w różnych źródłach internetowych, gdzie fani przypuszczali, że Materazzi powiedział coś rasistowskiego w kierunku Zizou, na co są uczuleni francuzi. Cóż, szkoda. A Trezeguet... Żal mi takich, co płaczą...

Lisu

Posty: 2680

Najbatrdziej szkoda jest mi Thurama. Grał świetnie, fenomenalnie, znakomicie, genialnie, idealnie ale to i tak nie pozwoliło na triumf. Ten facet wymiatał aż miło. Bez wątpienia najlpeszy obrońca na tych mistrzostwach.

mich_gier963

Dołączył: 15 Lis 2005
Posty: 1449

Lisu napisał:
Najbatrdziej szkoda jest mi Thurama.(...) Bez wątpienia najlpeszy obrońca na tych mistrzostwach.

Moim zdaniem najlepszym obroncą był Cannavaro - wymiatał wczoraj jak idzie.