Gwiazda Zespołu

Dołączył: 15 Lis 2005
Posty: 1449

Skąd: Jedlicze

Bardzo mi przykro, że Middlesbtrough odpadło. A tak na nich liczyłem. Ładnie grali z VFB Stuttgart. Myślę, ze cały Puchar UEFA wygra Sevilla. Grają w tym sezonie dobrze, a co ważne efektownie i strzelają bramki. Jeszcze pokażą duzo więcej.

Bramki: dla Zenitu - Y.M. Hyun (50), dla Sevilli - Kepa (63),
Czerwone kartki: Kepa (65 - Sevilla), Krizanac (68 - Zenit)

Pierwszy mecz: 1:4. Awans: Sevilla FC

Steaua Bukareszt - Rapid Bukareszt 0:0

Pierwszy mecz: 1:1. Awans: Steaua

Schalke 04 Gelsenkirchen - Levski Sofia 1:1
Bramki: dla Schalke - Lincoln (5Cool, dla Levski - E. Angelov (24)

Pierwszy mecz: 3:1. Awans: Schalke

Middlesbrough - FC Basel 4:1
Bramki: dla Middlesbrough - M. Viduka (33), M. Viduka (57), J.F. Hasselbaink (79), M. Maccarone (90), dla Basel - E.D. Silva (23),
Czerwona kartka: D. Majstorovic (73 - Basel)

Pierwszy mecz: 0:2. Awans: Middlesbrough

Pary półfinału Pucharu UEFA:

Schalke 04 Gelsenkirchen - FC Sevilla
Steaua Bukareszt - Middlesbrough

Pierwsze mecze odbędą się 20 kwietnia, zaś rewanże tydzień później (27.04.2006).

Finał Pucharu UEFA będzie miał miejsce w środę, 10 maja na Philips Stadion w holenderskim Eindhoven.

Włodek

Posty: 1332

Ostrzeżeń: 1/5
Skąd: Milicz

lol, ale ja się cieszę, że Middlesbrough wygrało. Przy stanie 2:1 wyłączyłem tv, bo się wkurzyłem, a tu proszę Wink. Dla mnie Puchar Uefa wygra Middlesbrough Smile

Posty: 1449

Kurcze pomyliłem sie. Co mi stzreliło do łba zeby powiedziec, że Middlesbrough nie przeszło. Wtedy jeszcze nie wiedziałem, że wygraja drugie spotkanie. Również sie cieszę, że którach z angielskich drużyn będzie grać w Pucharze UEFA. Boro może dojść nawet do finału i wygrać.

Lisu

Posty: 2680

Ja myśle że wygra Schalke. O mały włos a dostali by się do 1/8 finału. Pokazali ze są świetną drużyną. Lincolna porunuję do klasy Juninho. Może Juninho jest trochę lepszy ale Lincoln i tak gra świetnie. Wystarczy spojrzeć na jego bramki. Schalke 7:4 Bayer. Wolny z 23 metrów i samo okno. Levski 1:3 Schalke. Półwolej i bramkarz be żadnych szans. Myślę że Lincoln powinien dostac powołanie na Mundial w Niemczech

Middlesbrough w Finale Pucharu UEFA Exclamation

Angielska drużyna przegrała 1 mecz 0-1 a w drugim meczu już w 24 minucie przegrywali 0-2 po dwóch błędach bramkarza. W tym momencie potrzebowali 4 goli do awansu Exclamation I stało się, jeszcze w 1 połowie Anglicy doprowadzili do wyniku 1-2. Później grali fantastycznie szczególnie Downing. I wygrali ten mecz 4-2.

Gole dla Middlesbrough strzelali:
34' M. Maccarone
65' M. Viduka
73' C. Riggott
89' M. Maccarone
A dla Steauy:
16' C. Dica
24' N.D. Goian

Składy:
Middlesbrough: Brad Jones - Chris Riggott, Gareth Southgate (26 min. - Massimo Maccarone), Franck Queudrue, Stuart Parnaby - Fabio Rochemback, George Boateng, Stewart Downing, Andrew Taylor (55 min. - Yakubu Ayegbeni) - Jimmy Floyd Hasselbaink (90 min. - Ugo Ehiogu), Mark Viduka;

Steaua: Carlos - George Ogararu, Sorin Ghionea, Dorin Goian, Petre Marin - Daniel Oprita (81 min. - Catalin Baciu), Mirel Radoi, Florin Lovin, Gabriel Bostina (86 min. - Mihai Nesu) - Nicolae Dica, Victoras Iacob (65 min. - Daniel Balan).

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

W drugim meczu Sevilla - Schalke po 90 minutach gry był remis 0-0 narazie trwa dogrywka.

W pierwszym meczy także był remis 0-0

Lisu

Posty: 2680

M'boro jest niesamowite. Każda drużyna by się załamała i by sobie odpuścila. A M'boro pokazało klasę. Walczą do ostatniej minuty meczu. Podziwiam ich za tą waleczność. Szkoda mi Schalke. Odpadli po dogrywce. w 101 minucie trafił do siatki zawodnik Steauy.

Sevilla FC - Schalke 04 Gelsenkirchen 1:0 (0:0, 1:0)
1:0 - Antonio Puerta (101)

Pierwszy mecz: 0:0. Awans: Sevilla

Finał 10 maja w Eindhoven

Midlesbrough -:- FC Sevilla

Stawiam na wygraną M'boro ze względu na ich waleczność do ostatniego gwizdka meczu

Włodek

Posty: 1332

Oglądałem mecz Middlesbrough vs. Steaua i uważam, że to spotkanie było fenomenalne. Trzymało w napięciu do ostatniej sekundy, żadne spotkanie od finału LM w Stambule tak mnie nie zachwyciło. Oglądałem to widowisko z niekłamaną przyjemnością dwa razy i jestem bardzo zadowolony, że zobaczymy angielską ekipę w finale. Zaimponowali mi szczególnie Maccarone, Viduka oraz Downing.

Lisu

Posty: 2680

Widać że tylko 2 ligi w tym sezonie sa świetne. Liga Hiszpańska i Angielska w finałach Europejskich Pucharów ma swoich przedstawicieli. Z Hiszpanii przedstawicielami w finałach są FC Barcelona i FC Sevilla zaś pzredstawicielami z Anglii są Arsenal Londyn i Middlesbrough Widać ze reszta Europy mięknie Very Happy . Która wiec liga stanie się w tym sezonie mocniejsza Question . Zobaczymy Smile

David7
Ławka rezerowych

Dołączył: 17 Mar 2006
Posty: 483

Ostrzeżeń: 2/5
Skąd: Elbląg

Sevilla wygrała z Middlesbrough aż 4:0 i po raz pierwszy w swojej historii zdobyła Puchar UEFA.
Wynik nie oddaje do końca przebiegu spotkania, które było zacięte i dopiero w ostatnim kwadransie Hiszpanie zdołali przypieczętować swoje zwycięstwo.

Osobiscie byłem za Boro ale trudno Hiszpanie okazali się lepsi i składam gratulacje kibica i tym którzy liczyli na Sevi lle

Składy:
Middlesbrough: Schwarzer - Parnaby, Riggott, Southgate, Queudrue (70 Yakubu), Boateng, Morrison (46 Maccarone), Rochemback, Downing, Viduka (86 Cattermole), Hasselbaink

Sevilla: Palop - Daniel, Navarro, Escude, David, Navas, Marti, Maresca, Correia (86 Puerta), Fabiano (72 Renato), Saviola (46 Kanoute)

Dinamo Zagrzeb -:- AJ Auxerre

Moim zdaniem Wiślacy powinni sobie poradzić z Grekami...natomiast Legia wątpie czy w tej dyspozycjii pokona Austrie Wieden...Jednak wierze w Polskie zespoły i mam andzieje że awansują do fazy grupowej...

Lisu

Posty: 2680

Legia nie ma najmniejszych szans. Cóż...Jak pech to pech... Wisła jednak powinna sobie poradzić i awansować do fazy grupowej Pucharu UEFA. Sznase jednak są wyrównane, ale postawiłbym na Wiślaków Wink

Wróg Arsenalu

Posty: 2558

Skąd: Z przed monitora.

Faworytami zapewne Wisła i Legia w Europie nie są , ale w Polsce oczywiście każdy będzie domagał sie awansu. Mimo że Austria a tym bardziej Iraklis nie są jakimiś potęgami to w meczu z Polakami są faworytami. Polscy kibice nie powinni sie nastawiać że wygramy. Jeśli któraś nasza drużyna awansuje, ja osobiście będe miło zaskoczony. Razz Ale i tak uważam że to będzie niespodzianka. Smile

Rangiz

Posty: 1365

Wyniki wczorajszych meczy Polskich drużyn w 1 rundzie Pucharu UEFA:

Legia Warszawa 1:1 (1:1) Austria Wiedeń

Legia przespała 1 połowe, straciła dość głupiego gola strzelonego przez Maira, później jeszcze w 1 połowie zdołała wyrównać po pięknym golu Juniora. W drugiej połowie to Legioniści dominowali, lecz 2-giego gola nie strzelili. Wynik 1-1 jest bardziej korzystny dla Austrii, zobaczymy czy Legia będzie w stanie zdobył conajmniej 1 gola na wyjeździe.

Wisła Kraków 0:1 (0:1) Iraklis Saloniki
Wisła Kraków grała w miare dobrze, lecz w obronie brakowało dojścia do zawodnika, przez to Iraklis m.in zdobył gola. Wisła też miała swoje okazje, lecz nie zdołali zdobyć gola i są w jeszcze trudniejszej sytuacji od Legii, bo żeby awansować muszą zdobyć conajmniej 2 gole, chyba że i później na karne liczyć Wink. Gola dla Greków zdobył Prittas w 8 minucie spotkania.