Maryc

Dołączył: 27 Lis 2005
Posty: 2194

Skąd: Suwałki

Rzadko gra, ostatnio słyszałem, że jak wszedł w 2-giej połowie to po jego pierwszym kontakcie z piłką padł gol- samobój, Hajty.. Confused

adamus_manu
Klasa Światowa

Dołączył: 12 Lis 2005
Posty: 1502

Ostrzeżeń: 2/5
Skąd: Żywiec :](browar)

Ostatnio 30 minut w barwach Portsmuth zagral Olisadebe.To pierwsze spotkanie Polaka w Premierereship.Mysle ze byl to udany wystep chociaz druzyna Polaka przegrala z Evertonem 0-1.

Wróg Arsenalu

Dołączył: 21 Paź 2005
Posty: 2558

Skąd: Z przed monitora.

adamus_manu napisał:

Z tego co ja sie dowiedziałem to Olisadebe za wiele nie pokazał, lecz nie wiem jak było naprawde-meczu nie oglądałem. ;-P

adamus_manu

Posty: 1502

No wiesz w 30 m spotkanie nie za wiele mozna zdzialac szczeolnie ze to 1 spotkanie Polaka w barwach tego klubu.Jednak chodzilo mi o to ze Oli nie zrobil zadnego powazniejszego bledu i w ataku pare razy zgrozil bramkarzowi Evertonu.Wiec wystep POLAKA MOZNA UZNAC ZA UDANY.

Posty: 2558

Czyżbyś oglądał mecz Question Twisted Evil

adamus_manu

Posty: 1502

Widzialem 1 polowe tego meczu i troche drugiej.

adamus_manu

Posty: 1502

Popis Niedzielana w Rotterdamie!

Andrzej Niedzielan strzelił trzy bramki i poprowadził NEC Nijmegen do wyjazdowego zwycięstwa w Rotterdamie ze Spartą 3:1 w zaległym meczu 18. kolejki holenderskiej Eredivisie.

Polski napastnik wpisał się na listę strzelców w 41., 47. i 64. minucie spotkania.

Po tym zwycięstwie ekipa z Nijmegen awansowała na ósme miejsce w tabeli, ale traci zaledwie punkt do czwartego w klasyfikacji Utrechtu.

Posty: 2558

Brawo Andrzej Exclamation Bardzo lubie Wtorka, nie byłem zabardzo zadowolony jak odchodził z Groclinu, ponieważ wtedy rozdzieliła sie symboliczna trójca Grodziska-Niedzielan, Rasiak, Mila.

Bardzo sie ciesze że Andrzej strzelił tego hattricka. Dotychczas w tym sezonie miał 4 bramki; teraz już ma 7. Cool Jeszcze raz gratulacje. Wink Strzelaj tak dalej a możliwe że w przyszłości ktoś wyśle do Nijmegen oferte kupna Twojej osoby-może ktoś z wielkiej trójcy ligi holenderskiej: PSV, AJAX I Feyenoord.

Pozdro

Włodek
Gwiazda Zespołu

Dołączył: 13 Lis 2005
Posty: 1332

Skąd: Milicz

Gratuluję "Wtorek" Smile. Niespodziewanie Nijmegen znakomicie sobie poczyna w tym sezonie, a Andrzej nie odstaje od poziomu. Tak trzymać!!! Może w niedalekiej przyszłości zagrasz w lepszym klubie?

Włodek

Posty: 1332

SORRY, ŻE NIE EDYTUJĘ POSTA, ALE TO PIERWSZY I OSTATNI RAZ.
Grzesiu Rasiak strzelił gola przewrotką i zaliczył dwie asysty w meczu rezerw Tottenhamu z jakimiś ziomami Cool
Wg mnie z Grzesia wcale nie taki drewniak Very Happy

adamus_manu

Posty: 1502

No a wiec widzimy ze obaj byli zawodnicy Grodziska spisuja sie wspaniale w swoich zespolach.Fajnie ze Polakom idzie coraz lepiej za garnica.Moze w koncu przelozy sie to na nasza reprezentacje i w MUNDIALU DOJDZIEMY GDZIES DALEJ NIZ TYLKO GRUPA:)

adamus_manu

Posty: 1502

Gol, asysta i pudło z karnego Niedzielana

NEC Nijmegen z Andrzejem Niedzielanem w składzie rozgromił ADO Den Haag 5:0 (0:0) w meczu 20. kolejki holenderskiej Eredivisie.

Polski napastnik nie wykorzystał rzutu karnego, ale w końcówce spotkania zdobył bramkę i zaliczył asystę.

Niedzielan zdobył w ten sposób swoją ósmą bramkę w obecnym sezonie. W poprzedniej kolejce w spotkaniu wyjazdowym ze Spartą Rotterdam Polak popisał się hat-trickiem.

Adamus-->swietna forma Niedzielana nic dodac nic ujac:)

Posty: 2558

Jedynie można żałować że Andrzej nie wykorzystał karnego bo wtedy dorobek Polaka był by piękny Exclamation Cool 5 bramek w ciągu trzech dni to by było coś. Very Happy Ale najważniejsze że "Wtorek" znowu strzela; liczmy że taka forma Niedzielana będzie trwać przez cały sezon. Razz

Pozdro Twisted Evil

Włodek

Posty: 1332

No szkoda tego karnego, ale i tak skuteczność Niedzielana jest naprawdę imponująca Cool Tak dalej Andrzej, a mundial będzie w zasięgu ręki!!!