Dołączył: 21 Paź 2005
Posty: 2558

Skąd: Z przed monitora.

Glory Man Utd napisał:
Widzieliście kiksa van der Varta w meczu Stuttgartu z Hamburgiem ? LoL. Był rzut wolny dla Hamburgu. Obrońcy Stuttgaru wykopali piłkę, podbiegł do niej van der Vart, obok niego stał Gomez. Holender nie wiedział, że bramkarz pobiegł w po karne rywali i podał w strone bramki. Gdy się zorientował było za późno, Gomez dobiegł do piłki i wpakował ją do siatki Very Happy

Tylko że Van Der Vart właśnie wiedział że bramkarz opuścił bramke HSV. I on wcale nie podawał w strone bramki-było widać nie czyste wybicie. Chciał sobie piłke wycofać do tyłu lecz trafił w futbolówke okolicami kolana. Piłka na pech Holendra zmierzała prosto do bramki (lecz myśle że i tak by sie zatrzymała przed samą linią bramki Hamburga bo już pod koniec sie ledwo co toczyła). Jednak jak już wspomniałeś za Van Der Vaartem biegł gracz VfB-Mario Gomez. Van Der Vaart już przed samą bramką walczył bark w bark z Gomez'em lecz za dużych szans nie miał przeciw wyższemu zawodnikowi. Holender upadł na murawe, a Gomez z najbliższej odległości w pakował piłke do pustej bramki.

Borussia Mönchengladbach - Arminia Bielefeld 2:0

Oglądałem cały mecz Borussia2:0Arminia i stwierdzam że powinno być ze 4 albo 3 do zera. Mieli mnóstwo okazji

Włodek
Gwiazda Zespołu

Posty: 1332

Skąd: Milicz

Ostatnio w Bundeslidze w ogóle kiksów jest co nie miara Smile. Np. bramkarz chciał uratować piłkę lecącą na rzut rożny i ręką utrzymał ją w boisku. Lecz za nim był napastnik rywali, bodajże gracz Kaiserslautern. Nieźle... Very Happy A kiksu Holendra chyba nie widziałem.

Lisu

Posty: 2680

Też to widziałem. Normalnie śmiechu warte:DVery HappyVery Happy Czyli wygląda na to ze Bundesliga jest jedną z najdowcipniejszych lig świata jesli można top tak określic:-D

15:30 Wolfsburg ? - ? Hamburger SV

Bardzo sie ciesze, ze oglądne sobie spotkanie Borussi. Liczę na bramkę lub bramki Very Happy Smolarka. Na Polsat Sport o 15:30.

Lisu

Posty: 2680

Coś z Werderem jest nie tak. Często ostatnio przegrywają. 3 porażki z rzędu to za dużo jak an tak klasową druzynę. porażka u siebie z Kaiseslautern 0:2 i u siebie z Herthą 3:0. Teraz doszła porażka z Norymbergą. Po porażc w LM z Juve zespól z Bremy poprostu sobie nie radzi

Posty: 1449

Klasa Werderu Bremy jest bardzo wysoka. Grając z Juventusem Turyn mieli przewagę. Strzelili bramkę, było 1:1. Już byli w ćwierćfinale. Przy bramce Emersona, Del Piero sfaulował bramkarza i on dlatego wypuscił piłkę z rąk.

Lisu

Posty: 2680

Wcale że nei sfaulował. Wiese specjalnie sam sie przewrócił i uderzając o ziemie pilka wypadła mu z rąk.
Kolejny kiks w Bundeslidze. Bohaterem był Mladen Kristaić. Dał piękny prezent Makkayowi w końcówce spotkania i było 3:0. Chyba nie znajdzie się kolejka w Bundeslidze w której nie było by kiksu

Werder Brema - Hannover 96 5:0

Ebi Smolarek zagrał fantastyczny mecz. Najpierw z woleja trafił w sam róg bramki. A potem zaliczył świetne asysty. Dośrodkowanie Degena do Smolarka. Smolarek klatka odgrał do Rosickiego a ten porządna bomba z woleja i gol. Potem znakomitym strzałem Kringe pokonał bramkarza(z ok.20m). Ostatnia minuta meczu. Bramkarz HSV wbiegł w pole karny rywala na rzut rożny:DVery HappyVery Happy. Były ze 3 rożne. Za 3 razem piłkę wybil Kringe(a bramkarz został w polu karnym:DVery HappyVery Happy) Piłkę przejął Smolarek, trochę się przebiegł i super crosa do Rosickiego a ten do pustej bramki spokojnie pyk! Fajny meczyk!Very HappyVery Happy:Very HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery Happy. Oglądałem. A oto dokładne minuty i strzelcy bramek:
dla HSV Lauth(35), Ailton(67)
dla BvB Smolarek(25), Rosicky(6Cool i (90+3), Kringe(7Cool

Reszte meczow nie wiem bo nie oglądałem:DVery Happy

Włodek

Posty: 1332

Super, że nareszcie odblokował się Ebi Smile Musiał być fajny meczyk, ale pewnie zdąże obejrzeć skrót. Gratuluję Borusii, Bayer'owi i Werderowi Wink Nareszcie Werder zaczął wygrywać.

Posty: 1365

Dziwi remis Bayernu, ale ja się cieszę że oni zremisowali ponieważ nie zbyt lubie ten zespół. Cieszy mnie natomiast wysoka wygrana Beyeru. W meczu w Mönchengladbach w drużynie Dortmundu grał Smolarek lecz nie był to jego najlepszy występ.

Posty: 2558

Tak jak napisał Rangiz, bardzo zadziwiający rezultat. Lider remisuje z ostatnią drużyną ligi. (tak samo było we Włoszech: Juve 0:0 Treviso Confused ) W drużynie Bayernu nie mogli wystąpić: Karimi, Görlitz, Santa Cruz oraz Deisler. W ekipie z Koloni także kilku zawodników nie mogło liczyć na występ w meczu z Bawarczykami.
Od pierwszych minut, Bayern zaczął atakować spychając gości do obrony. Jednak w 12 minucie, pierwszą bramke w tym meczu strzelił piłkarz FC Koln- Feulner. Późniejsza gra Bayernu była troche ospała jakby piłkarze z Monachium byli zaskoczeni obrotem spraw. Jednak potem, Bayern atakował dalej w czym rezultacie była bramka w 29 minucie Willy'iego Sagnola. Goście nie odpuszczali-indywidualna akcja Streita pozwoliła ponownie Koloni wyjść na prowadzenie. Jednak nie zawodny Holender Makaay doprowadził do wyrówniania. Rezultat 2:2 pozostał już do końca pierwszej połowy. W drugiej połowie nie brakowalo dobrych sytuacji dla oby dwu zespołów lecz jednak wynik już sie nie zmienił i niespodzianka weszła "w życie". Dotychczas słabą grający goście, w spotkaniu z wielkim Bayernem pokazali klase i wywieźli z Allianz Arena 1 punkt. Razz