Czyli jedna z najlepszych lig świata. Bardzo efektownie grająca posiadająca wielkie kluby i wielkie gwiazdy.

Junior
Junior

Dołączył: 13 Lis 2005
Posty: 73

Tej ligi najbardziej nie lubie. Liczą się tam dwa kluby. Najlepszy klub - Real Madryt przegrywa z Celtą Vigo, Getafe, Levante i cudem wygrywa z Mallorcą. Z Barceloną prawie nikt nie wygra bo ma za dobry skład.

Moim ulubionym piłkarzem z Hiszpanii jest Fernando Sales, który gra w Sevilli.

Rangiz

Posty: 1365

Ja bardzo lubie Hiszpańską ligę, bo drużyny grające tam grają efektownie nie bawią się w obronę tylko cały czas atakują przeciwników. Masz racje, że teraz liczą się tylko 2 kluby Real Madryt i Barcelona, teraz Barcelona jest lepsza, bo Real jest w trakcie wymiany starych zawodników na młodych. Gdy Real będzie już miał skład nieco bardziej ustabilizowany zapowiada się jeszcze ciekawsza walka niż jest teraz. Trochę dawniej 2-3 lata temu w lidze hiszpańskiej jak i w LM liczyła się jeszcze Valencja ale teraz jest już ligowym przeciętniakiem.

adamus_manu
Klasa Światowa

Dołączył: 12 Lis 2005
Posty: 1502

Ostrzeżeń: 2/5
Skąd: Żywiec :](browar)

Ja nie przepadam za liga hiszpanka jak ja ogladam to ogladam tylko mecze BARCY graja pieknie efektownie i efektywnie.przede wszystkim geniusz RONALDINHO jest graczem number 1 w hiszpanii.

Rangiz

Posty: 1365

W "Gran Derbi" grała i strzelała gole tylko jedna drużyna. Barcelona w meczu 12. kolejki Primera Division rozgromiła w Madrycie Real 3:0 (1:0). Pierwszego gola dla mistrzów Hiszpanii zdobył Samuel Eto'o, a po przerwie dwa razy trafił Ronaldinho.

Oto fotki z meczu: [link widoczny dla zalogowanych]

Gratulajce dla Barcelony !!

Pozostałe wyniki Primera Divison - 12. kolejka (19.11)

FC Sevilla - Betis Sewilla 1:0 (0:0)
Getafe - Osasuna 0:0
Villareal - Real Saragossa 0:0

adamus_manu

Posty: 1502

Ja sie ogromnie ciesze ze Barca wygrala z odwiecznym rywalem Realem Madryt.3-0 jest to swietny wynik brawo dla barcy a szczegolnie dla Ronaldinho i dla Messiego ktory byl bardzo aktywny w meczu.

Wróg Arsenalu

Posty: 2558

Skąd: Z przed monitora.

O to zdjecia ze spotkania Realu z Barcą [link widoczny dla zalogowanych] Miłego ogladania. Razz

Pozdro

adamus_manu

Posty: 1502

dziex za zdjecia.i bardzo sie ciesze ze Barca wygrala.Real nic nie gral nie ukladala im sie zupelnie gra.

adamus_manu

Posty: 1502

Mysle ze oba mecze sa interesujace.Ale raczej nie bede ogladal tych meczy bo Ligi Hiszpanskiej nie ogladam.Chyba ze jest jakis mecz na szczycie.

FC Barcelona - Racing Santander

Moim zdaniem najciekawiej będzie w spotkaniu Deportivo(7 miejsce)-Villarreal(6 miejsce). Obydwie drużyny maja po 20 punktów. Mecz zostanie rozegrany dzisiaj o godzinnie 17:00. Stawiam na 2:2 Razz

Mateuszek

Dołączył: 27 Lis 2005
Posty: 1

Skąd: Włocławek

jak chodzi o ligę Hiszpańską kibicuje FC Barcelonie i oczywiście geniusz ( Ronaldinho )

adamus_manu

Posty: 1502

Nio ciesze sie ze Valencia wygrala swoje spotkanie.Nie ogladalem meczu ale mysle ze byl ladny.

Rangiz

Posty: 1365

Wyniki Primera Division - 13. kolejka (26-27.11)

Real Mallorca - Athletic Bilbao 0:1 (0:0)
Valencia - Celta Vigo 2:0 (2:0)
Atletico Madryt - Espanyol 1:1 (1:1)
Deportivo La Coruna - Villarreal 0:2 (0:0)

La Liga: Real uratowany w końcówce

Piłkarze Realu Sociedad San Sebastian zremisowali na własnym stadionie 2:2 (1:0) z Realem Madryt w meczu 13. kolejki Primera Division. To pierwszy w tym sezonie remis "Królewskich", którzy tracą sześć punktów do prowadzącej w tabeli Osasuny Pampeluna.

Prowadzenie dla gospodarzy uzyskał w 45. minucie z rzutu karnego Xabier Prieto, podwyższył w 59. minucie Oscar De Paula.

Wydawało się, że druga żółta, a w konsekwencji czerwona kartka dla Sergio Ramosa w 73. minucie przypieczętuje los przybyszów z Madrytu. Jednak w 82. minucie siły się wyrównały, bo drugi żółty, a więc i czerwony kartonik ujrzał Gaizka Garitano.

Trzy minuty przed upływem regulaminowego czasu gry bramkę kontaktową zdobył Raul Bravo, a niecałą minutę później wyrównał Zinedine Zidane.

adamus_manu

Posty: 1502

Nio Real pokazuje kolejny raz ze maja bardzo duze szczescie.Ja ich po prostu nie cierpie i szkoda ze zremisowali.Wolalbym aby przegrali no ale trudno taka jest pilka nozna.