Pamiętajcie że te mecze to nie jest liga, tylko Copa Del Rey.

Dołączył: 12 Lis 2005
Posty: 1502

Ostrzeżeń: 2/5
Skąd: Żywiec :](browar)

Nie za ciekawe mecze ale mysle ze wygraja druzyny 1 ligowe czyli Atletico Madrid i Zaragoza.

Maryc

Dołączył: 27 Lis 2005
Posty: 2194

Skąd: Suwałki

Z tego co się orientuję to uważam tak jak adamus, że własnie te dwa zespoly wygrają, choć nie zapowiadają się na rewelacyjne pojedynki.

Wróg Arsenalu

Posty: 2558

Skąd: Z przed monitora.

W eliminacjach do IV rundy Copa del Rey nie było większych niespodzianek. Wszystkie pierwszoligowe zespoły zgodnie awansowały do kolejnej fazy. Najwięcej problemów miał Real Saragossa, która dopiero po karnych rozprawiła się z liderem Segunda Division – Xerez.

Mecz był bardzo zacięty, a gospodarze zdołali doprowadzić do dogrywki w ostatnich sekundach regulaminowego czasu gry. W dodatkowych 30. minutach gole nie padały i 16. ekipa Primera Division rozstrzygnęła wynik dopiero w karnych. Także długo męczyła się Celta Vigo, która gola na wagę zwycięstwa strzeliła dopiero w 112. minucie. Również tylko jedną bramkę zdobyło Atletico Madryt. Grające w Segunda B Alocyano do 63. minuty zachowało czyste konto.

Do kolejnej fazy z zespołów z najwyższej klasy rozgrywkowej awansowały jeszcze Getafe, Athletic Bilbao i Cadiz. Czołowe ekipy rozpoczną grę dopiero od następnej rundy.

adamus_manu

Posty: 1502

Ja tych meczow nie ogladalem ale mysle ze Real S. z tego co wynika po wypowiedziach mial duze problemy.Oni takze niczego specjalnego nie pokazuja w Primire Devision wiec mozna bylo sie spodziwac ze beda mieli problemy.

Lisu

Dołączył: 13 Lis 2005
Posty: 2680

Skąd: z Baranowa Sand.(podkarpacie)

Już drugi rok z rzędu rzadzi w tej Lidze FC Barcelona. Pokazuje to ośmieszajac wszystkie drużyny np. Real madryt 0:3 FC Barcelona, FC Barcelona 5:0 San Sebastian. Przed Barca wszyscy miekna tak jak w Lidze Mistrzów. Ale oczywiście nie chodzi oto że ja lubię Barce bardziej niż Man U. Ja poprostu ich podziwiam(Barcę) Moj typ na króla strzelców to David Villa(Valencia). Jak mi wiadomo to on jest jak narzie najlepszym strzelcem ligi

adamus_manu

Posty: 1502

Bramka Cassano w debiucie

Antonio Cassano zanotował świetny debiut w Realu Madryt. Cztery minuty po wejściu na boisko reprezentant Włoch zdobył zwycięskiego gola w wyjazdowym spotkaniu z Realem Betisem Sewilla w ćwierćfinale Pucharu Króla.

23-letni napastnik w 61. minucie zmienił Roberta Soldado, a w 65. pokonał Antonia Doblasa. W innym pierwszym meczu 1/4 finału Espanyol Barcelona pokonał na wyjeździe Cadiz 2:0.

Pierwszą bramkę dla gości zdobył ich nowy nabytek Walter Pandiani. W czwartek spotkają się Deportivo La Coruna z Valencia CF, a 25 stycznia, kiedy odbędą się rewanże w tych trzech parach swój pierwszy mecz rozegrają FC Barcelona i Real Saragossa.

adamus-->a wiec Cassano pokazal ze jednak bedzie walczyl o miejsce w 1 skldzie "Krolewskich"

Maryc

Posty: 2194

Wątpię, by udało mu się w niej znajdować na stałe. Tam jest tylu napastników ze światowej półki, że nawet tacy gracze jak Ronaldinho, E'to, RvN nie mieliby pewności grania praktycznie mecz w mecz. Tak to już jest w Madrycie.

adamus_manu

Posty: 1502

No wiesz Maryc ja takze watpie ze bedzie gral w 1 skladzie ale napewno bedzie walczyl o to miejsce.Bo wiesz Ronaldo tez tak zaczal ze wszedl z rezrwy i strzelil od razu bramke pozniej jakis czas siedzial na rezerwie i wszedl do pierwszej 11.Ale watpie zeby sie tak stalo w przypadku Cassano chyba zeby jakis napstnik odszedl z Realu wtedy wszystko moze sie zdarzyc.

Ostatnio zmieniony przez adamus_manu dnia Czw 20:43, 19 Sty 2006, w całości zmieniany 1 raz
Maryc

Posty: 2194

Własnie, gdyby to grono się zmniejszyło, co chyba nie jest zbyt prawdopodobne, bo tam tylko się trzyma gwiazdeczki. Wyjątkiem jest Figo, Owen, Morientes, którzy z powodu siedzenia na ławce postanowili opuścić klub z Madrytu.

adamus_manu

Posty: 1502

Tak ci pilkarze rzeczywiscie odeszli dlatego ze siedzieli na lawce.Dzisiaj odejscie z Realu takze rozwaza Roberto Carlos.Ponoc dzialecze Fenerbache Stambul byli w Madrycie na rozmowach ale jak narzie Real milczy.

Posty: 2558

Maryc napisał:

No co do Ronaldinho bym sie kłócił... Razz

Maryc Arrow No Ronaldinho może nie, ale to jest jeden z bardzo niewielu wyjątków... Razz

adamus_manu

Posty: 1502

W koncu Ronaldinho to najlepszy zawodnik na swiecie wiec to chyba zobowiazuje:)

Lisu

Posty: 2680

Wyniki sobotnich meczów 20. kolejki ligi hiszpańskiej:

Real Saragossa - Atletico Madryt 0:2
Bramki: Maxi ( 28 ), F.Torres (k) ( 60 ),

Real Madryt - Cadiz 3:1
Bramki: dla Realu - R. Carlos ( 68 ), D. Beckham ( 71 ), Robinho ( 83 ), dla Cadiz - Medina ( 54 ).

Maryc Arrow Zmieniłem trochę rodzaj napisu minut, w którym strzelali bramkę, bo w przepadku, gdzie była końcówka 8 ) (tylko razem) pojawiała się Cool

adamus_manu

Posty: 1502

Przepiekne bramki padly w meczu Realu z Cadizem.Normalnie jak nigdy moje rece skladaly sie do braw dla druzyna "Krolewskich".1 bramka strzelona przez Beckhama cos genialnego pozniej Roberto Carlos potezne uderzenie a na koniec popis umioejetnosci Robinho i trzecia bramka.