Dołączył: 12 Lis 2005
Posty: 1502

Ostrzeżeń: 2/5
Skąd: Żywiec :](browar)

Ja mysle ze jak Polska wyjdzie z grupy to w 1/8 wpadnie na jakas silna ekpie i przegra.

Skąd: Z przed monitora.

Już jakiś czas temu, reprezentacja Ekwadoru grała sparingowy mecz z drużyną Bahrajnu (Bahrajn przegrał baraże do MŚ w dwumeczu przeciwko Trynidadowi&Tobago) i zwycieżyła 1:0. Podobno nie grało kilku zawodników z pierwszego składu.

Pozdro

Posty: 2558

Natomiast dzisiaj, grupowi rywale Polaków, w sparingach przedstawiali się następująco: Holandia - Ekwador 1:0, Włochy 4:1 Niemcy i Iran 3:2 Kostaryka.

Spotkanie Ekwadoru:
Ekwador zaprezentował się z dobrej strony w pierwszej połowie gdzie o dziwo dominował. Shocked Jednak po zmianie stron, to Holendrzy przejeli inicjatywe i już po czterech minutach gry zdobyli bramke, której autorem był piłkarz Feyenoordu Rotterdam, Dirk Kuijt. W dalszej części gry, to Holandia stawiała warunki i ciągle atakowała. Cool Rezultat 1:0 utrzymał się już do końca spotkania.

Spotkanie Niemiec:
Sami widzicie że niema czego sie bać... Porażka aż 1:4 z Włochami pokazuje że w ekipie Niemiec wciąż "coś nie gra" ( Laughing ) Już po 7 minutach gry Włosi prowadzili 2:0 po bramkach Gilardino i Toni'ego. Jeszcze w pierwszej połowie (39 min.) wynik na 3:0 podwyższył Daniele de Rossi. Cool W drugiej połowie Niemców dobił(a) legenda -Alessandro Del Piero. Honorową bramke dla gospodarzy najbliższych MŚ zdobył obrońca R. Huth.

Spotkanie Kostaryki:
Przegrali z dobrą ekipą. Kostarykańczanie przegrywali już 3:0 po trzech bramkach Iranu w pierwszej połowie, których autorami byli kolejno: A. Karimi, A. Dae i V. Hashemian. Dla Kostaryki bramki zdobyli C. Hernandez oraz D. Fonseca.

Pozdro

Ostatnio zmieniony przez Wróg Arsenalu dnia Pon 17:37, 17 Kwi 2006, w całości zmieniany 1 raz

Posty: 2558

Dobra Panowie, obstawiać będziemy gdzieś pod koniec Maja. W między czasie będzie jeszcze kilka rozgrywanych spotkań, więc będziemy wiedzieć która drużyna jest w jakiej formie.

Posty: 2558

Do mistrzostw jeszcze pozostał ponad miesiąc, ale już mamy kilka niespodzianek. A zwłaszcza jeśli chodzi o reprezentacje Oranje, gdzie trener Holendrów, Marco van Basten, powiedział że do Niemiec nie zabierze ze sobą takich gwiazd jak: Clarence Seedorf z Włoskiego Milanu, oraz Roy Makaay, napastnik mistrza Niemiec, Bayernu Monachium. Razz A to Ci checa.... Laughing
Wiemy także, że po zakończeniu turnieju w Niemczech, Steve McClaren zastąpi na miejscu trenera rep. Anglii- Szweda, Svena Gorana Erikssona. Myśle że dla reprezentacji Anglii, po Mistrzostwach, to dobry ruch, ale nie przed. Eriksson może i będzie chciał udowodnić, że jednak to był zły ruch, zwalniając go po Mistrzostwach, i zawojuje z rep. Anglii najbliższy turniej, w co jednak wątpie...

Pozdro

Rangiz
Gwiazda Zespołu

Posty: 1365

Manchesterowcy na MŚ:

Gracze na pewno jadący na MŚ, wymienieni w składach przez trenerów reprezentacji:

Korea Południowa: Ji-Sung Park

Moim zdaniem wszyscy poza francuzami będą na Mistrzostwach lecz właśnie z trójkolorowymi może być inaczej, jedynie trener może weźmie Sahę chociaż on będzie rezerwowym, wzięcie Silvestra czy Evry jest mniej możliwe ale jakieś szanse są. Very Happy

Posty: 2558

Także wątpie, by całe Francuskie trio z United pojechało do Niemiec. Największe szanse ma Saha, po tym jak zaprezentował się w rundzie wiosennej, strzelając kilka goli dla MU. Możeeeee wygryzie ze składu napastnika Juventusu Turyn, Davida Trezeguet. (w tym sezonie strzelił 22 gole w Serie A) Pewniakiem jest oczywiście Thiery Henry. Cool Co do reszty piłkarzy United, których wymienił Rangiz, to wszyscy mają pewne miejsce w swoich reprezentacjach. Park jest największą gwiazdą w Koreii Poł., Ronaldo jeśli już nią nie jest w Portugalii, to za jakiś czas napewno będzie, a Vidic jest filarem obronny Serbii i Czarnogóry. Cool

Pozdro

dybek
Junior
Junior

Dołączył: 19 Gru 2005
Posty: 63

Brawo dla Janasa za odważną decyzje i stawianie na młodych ! Mam nadzieję, że chłop wiec co robi.
A co wy sądzicie o naszej kadrze ?

mich_gier963

Dołączył: 15 Lis 2005
Posty: 1449

Skąd: Jedlicze

Jak zobaczyłem, że Tomasz Rząsa, Tomasz Kłos i Franek nie jadą do Niemiec to mnie coś trafiło. Janas wziął takiego Grzegorza Rasiaka:/ Przecież są lepsi od niego, a i jeszcze nie pojmuję: jak można wziąc na Mistrzostwa Świata Ireneusza Jelenia:( Przecież on nie nadaje sie na napastnika. W polu karnym traci piłkę. Ja też mam nadzieję, że szkoleniowiec reprezentacji Polski wie co robi.

David7
Ławka rezerowych

Dołączył: 17 Mar 2006
Posty: 483

Skąd: Elbląg

Może i odważna decyzja ale chyba nie dokońca przemyślana bo nie rozumiem powołania do Reprezentacji Brożka juz wolałbym Sosian lub Piechne fakt Brozek jest młody ale wolałbym dośwaidczonych graczy!!!

Zobaczymy jak bedzie a najgorzej to szkoda mi Franka bo chłopak wygrał nam eliminacje a teraz nie jedzie na MŚ!!!

Lisu

Posty: 2680

Kadra reprezentacji Polski na mistrzostwa świata:

Bramkarze: Artur Boruc, Tomasz Kuszczak, Łukasz Fabiański

Obrońcy: Marcin Baszczyński, Jacek Bąk, Dariusz Dudka, Seweryn Gancarczyk, Mariusz Jop, Mariusz Lewandowski, Michał Żewłakow

Pomocnicy: Piotr Giza , Damian Gorawski , Kamil Kosowski, Jacek Krzynówek , Sebastian Mila, Arkadiusz Radomski , Euzebiusz Smolarek , Radosław Sobolewski, Mirosław Szymkowiak

Napastnicy: Paweł Brożek, Ireneusz Jeleń, Grzegorz Rasiak , Maciej Żurawski

To już jest pewne. Poslka zajmuje ostatnie miejsce w swojej grupie. Rasiak będzie grał w pierwszym składzie io to będzie największa porażka Polski. Ale że Sosina nie wział to to jest przegięcie. Chłopak jest 4 raz z rzędu królem strzelców swoej ligi, w Debiucie w Reprezentacji zdoby 2 gole i on nie jedzie. To jest przegiecie Janasa. Co tu robią Giza, Garnacarzyk, co tu Dudka robi. Ale ze zamiast Dudka wział Fabianskiego to jest załamka. Przecież to jest dziecko. Jak stanie w bramce to się piłek będzie bał. On jest za mlody. Już lepiej jakby za niego Kowalewskiego wział. Fatalnie wybrał ten skład