Posty: 2680

Skąd: z Baranowa Sand.(podkarpacie)

No to zapowiadamy kolejne mecze.Very HappyVery HappyVery Happy

Barcelona vs Chelsea
Myślę że awansuje Barca. Gol Eto'o w konówce meczu wg mnie zadecydował kto awansuje. Oczywiście Chelsea się nie podda.

Arsenal vs Real
Tu będzie bardzo zacięty pojedynek. Nikt nie odpuści. Real za wszelką cenę chce awansować ale... wkońcu Arsenal też tego chce. Myslę że będzie ostro i prawdopodobnie zobaczymy czerwoną kartkę. Zapewne ten mecz befzie brutalny
Stawiam na Arsenal ponieważ zrobili dużą przewagę w pierwszym meczu

Juve vs Werder.
W tym meczu Juve pokaże na co ich stać. Pierwszy mecz to był czysty fuks Werderu. 3 przypadkowe akcje po których fuksem padla bramka. Juve świetnie robiło akcje i trafili 2 dosyć efektowne gole. Awansuje Juve

Lyon vs PSV
Hiddink nie ma pomysłu jak rozpracować Francuzów więc jego drużyna nie powinna zagrozić Lyon. Jeśli Lyon strzeli pierwszy gola to to będzie koniec Ligi Mistrzow dla PSV
Do tego na nieszczęście PSV kontuzji podczas wczorajszego treningu doznał Jan Venegoor of Hesselink

Villareal vs Glasgow
W pierwszym meczu obstawiałem 2:2 i było 2:2. Teraz stawiam na 3:1 dla Hiszpanów. W końcu Villareal jest lepszą drużyną od Glasgow. Chociażby patrzec na nazwiska graczy Villareal. Dwie wielkie gwiazdy czyli Forlan i Riqelme rozpracują porządnie Szkotów. Awansować powiinni Hiszpanie

Milan vs Bayern
UUUUUUU. Będzie ostro. Walka będzie o każdy metr boiska. Te drużyny bedą grać ostrożnie więc chyba nie ma co liczyć na dużo bramek. Wielkie gwiazdy na przeciko siebie. To będzie duży pilkarski kąsek. Mniam mniam
Myślę że awansuje Milan

Liverpool vs Benfica
Jest chyba pewne ze The Reds wygrają ten mecz ale ile. Benfica będzie grac ostrożnie by nie robić błędow i nie stracić za wielu bramek. Jeśli Benfica strzli w pierwszej połowie bramke to to będzie ogromny problem dla Liverpoolu. Ale myślę że jednak awansuje moja jedna z ulubionych drużyn czyli Liverpool

Mecz Inter vs Ajax odbędzie się za tydzień ze względu na to że San Siro jest stadionem i Milanu i Interu. A w końcu nie da rady żeby na 2 dni były 2 mecze

Posty: 2680

Zwycięskie remisy Hiszpanów. Tak można określić pojedynki Barcelony z Chelsea i Villarealu z Rangersami.

Barca zremisowała z Chelsea 1:1. Bramke po pięknej akcji zdobył Ronaldinho. Wepchał sie pomiędzy środek obrony i sprawdził wytrzymałość siatki Petra Cecha. W ostatniej minucie meczu sędzia niesłusznie podyktował 11 dla Chelsea. Nie dość że Terry był na spalonym to jeszcze kopnął w nogę Van Bronckhorsta i się przewrócil. Karny zamienił na gola niewidoczny prawie na boisku Frnak Lampard

FC Barcelona 1-1 Chelsea Londyn
76' Ronaldinho (1-0)
90' Lampard (1-1)

W dwumeczu 3-2: awans FC Barcelony

Villareal też zremisował 1:1 z Rangersami. Nie oglądałem tego meczu więc nie opowiem tego meczu.

Villarreal 1-1 Glasgow Rangers
12' Lovenkrands (0-1)
49' Arruabarrena (1-1)

W dwumeczu 3-3: awans Villarreal (2 bramki na wyjeździe)

Juventus po walce do ostatniej minuty meczu ostatecznie wygrał z Werderem 2:1.

Juventus Turyn 2-1 Werder Brema
13' Micoud (0-1)
65' Trezeguet (1-1)
88' Emerson (2-1)

W dwumeczu 4-4: awans Juventus Turyn (2 bramki na wyjeździe)

Muszę powiedzieć ze Vilaareal jest świetne. Debiut w Lidze Mistrzów i odrazu ćwiercfinał. Newiarygodne

Lisu

Posty: 2680

Milan 4 - 1 Bayern
8' Inzaghi 35' Ismael
25' Shevchenko
47' Inzaghi
59' Kaka

Liverpool 0 - 2 Benfica
36' Simao
89' Miccoli

Arsenal 0 - 0 Real

Lyon 4 - 0 PSV
26' Tiago Czerowna kartka dla Philipa Cocu
45+4' Tiago
71' Wiltord
90' Fred

Olimpique Lyon

Za tydzień odbędzie się rewanżowy mecz pomiedzy Ajaxem i Interem.
I uwaga!!! Już dziś(o 12.00) losowanie par ćwierćfinałowych

Najsmieszniejsza sytuacja miała miejsce po bramce Fred. Ze spodni wyjąl smoczek i biegał. To na znak że urodził mu się synek.

Lisu

Posty: 2680

Przed chwilą odbyło się losowanie cwierćfinałow i pólfinałów piłkarskiej Ligi Mistrzów

Olimpique Lyon/ AC Milan vs FC Barcelona/Benfica Lizbona

Teorytycznym gospodarzem będzie 1 para półfinałowa. Oczywiście finał odbyw się w Paryżu 17 maja

Skąd: Z przed monitora.

Bardzo ciekawą parą będzie Lyon vs Milan -mimo że oby dwu ekip nie lubie to i tak walka myśle że będzie ciekawa. Milan wcale nie jest faworytem. Ale chyba jednak najciekawszą rywalizacje tworzą Juve- Arsenal. (a przy najmniej pod względem drużyn) Myśle że w półfinałach będą (tak jak w sezonie 02-03) 3 ekipy z Włoch. I oczywiście będą to te same drużyny co wtedy-Milan, Juve i Inter. Czwartą drużyną będzie Hiszpańska Barca. (wtedy był Real=Hiszpania Laughing ) Także obstawiam jak Pan Maryc Razz że w finale spotkają się ekipy Barcy i Juve. Smile

Pozdro

Maryc Arrow Pan Maryc Laughing Cool No, no, widzę, że ma ranga rośnie Very Happy

Lisu

Posty: 2680

Też myślę że w pólfinałach będą 3 drużyny z Włoch. Jeśli tak będzie to będziemy mieć superhit- Barca vs Milan.Ja od początku tej edycji stawiałem że w finale wystąpi Juve i Barca. Wkońcu te ekipy są nie do pokonania. Praktycznie nie da się ich zatrzymać. Współczuje Benfice. Dostaną porządne lanie od Barcelony.

Maryc

Posty: 2194

Tak z tym laniem to nie byłbym taki pewien, bo Benfica wyeliminowała niebylejaką druzynę, obrońcę trofeum, Liverpool.
Stawiam na Barce w tej konfrontacji, ale uważam, że łatwo im nie pójdzie.

Posty: 2558

Znowu sie zgadzam z Panem Marycem Laughing że Barca nie będzie miała łatwo w konfrontacji z ekipą która wyeliminowała zwycięzce poprzedniej edycji LM. Benfica nie ma nic do stracenia. Z tego co sie orientuje to pierwsze spotkanie zostanie rozegrane na Estadio da Luz, więc Benfica ma duże szanse by w pierwszym meczu u siebie zapewnić sobie dobry wynik przed rewanżem na Camp Nou gdzie to "Orły" nie powinny mieć nic do powiedzenia. Mimo wszystko myśle że to Barca awansuje dalej. Cool

Pozdro

Lisu

Posty: 2680

Może na Estadio Da Luz Benfica wygra ale nie przejdzie. Mogą wygrać ponieważ Barca będzie miała dziurawą obronę. Wkońcu nie bedzie Puyola,który pałzuje za kartki.

Posty: 2558

Lisu napisał:

A czy tylko jeden obrońca gra z tyłu ? Laughing Hiszpan jest podporą obronny Katalończyków ale to nie oznacza że bez niego Barca zaraz będzie wszystko przegrywać. Oprócz Puyola w Barcelonie występują m.in. : silny i ostro grający Juliano Belletti, świetny Meksykańczyk Rafael Márquez, Holender Giovanni van Bronckhorst (Gio), Brazylijczyk Edmilson oraz Oleguer. Wszyscy Ci, to świetni obrońcy; myśle że bez Puyola też sobie poradzą.

Lisu

Posty: 2680

Ale Puyol to nie tylko wódz obrony. To jest wódz całego zespolu. Potrafi krzyknać,podnieść na duchu i dawać przykłady swoim kolegom.
Oglądałem mecz Werder - Barca(chyba). Wtedy Valdes skiksował i piłka poleciała w aut. W tym momencie każdy bramkarz by sie załamał bo do jego wlaśni kibice na niego gwizdali. Wtedy Puyol uspokoił kibicow i pocieszał Valdesa. Taki pilkarz przydał by się każdemu klubowi świata

Już dziś o 20.45 mecz Inter - Ajax Exclamation

Maryc

Posty: 2194

Ale przecież Puyol nie rozstaje się z Barceloną na zawsze. to jest jeden mecz, a poza tym mają takich obrońców, jakich wymienił Wróg, więc o obronę jestem spokojny.

Włodek
Gwiazda Zespołu

Posty: 1332

Skąd: Milicz

Ale bez Puyola mimo wszystko może być ciężko. Benfica, szczególnie u siebie, nie stoi na straconej pozycji.
Jednak prawdą jest, że ekipa z Katalonii ma takich obrońców jak Edmilson, Oleguer, Belletti, van Bronckhorst, Silvinho i Marqueza, który także może występować na środku defensywy.
Moim zdaniem to jest tak - da się na pewno zastąpić Puyola jako piłkarza, jako obrońcę. Ale będzie ciężko bez Puyola jako kapitana i przywódcy.