Chyba tak było albo coś pokićkałem. Wiem na 100% że 1 Juve i 2 Barca i na ostatku Benfica z Villareal

Gwiazda Zespołu

Posty: 1332

Ostrzeżeń: 1/5
Skąd: Milicz

Wiele osób może uznać mnie za głąba, ale wydaje mi się, że AC Milan zostanie ograne przez Lyon. Dla mnie drużyna byłego szkoleniowca Liverpool'u jest na dzień dzisiejszy zespołem lepszym. I uważam, że druga ekipa z Mediolanu, Inter, też nie wygra rywalizacji z Villarealem.

Afroman Włodek napisał:

Nie wiem czemu tak mówisz ale ja cie nie uważam za głaba pozatym mysle tak jak ty Lyon gra piękny ofensywny futbol i strzelaja dużo bramek a Villareal gra swoje strzelaja bramki i sie bronia mmoim zdaniem wygra Lyon Very Happy

Lisu

Posty: 2680

Lyon nie powinien ograć Milanu. W pierwszym meczu w szeregach Lyonu zabraknie Juninho. Bez niego Lyon traci dużo na watrości.

mich_gier963

Dołączył: 15 Lis 2005
Posty: 1449

Skąd: Jedlicze

Lisu, Liga Mistrzów to piękny puchar. W nim kazdy klub może zrobić niespodziankę. Ja osobiścię myślę i głosuję na drużyne z Francji. Sądzę, ze AC Milan to zbiorowisko "dziadków", czyli graczy w dojrzałym wieku 27-35 lat.

Lisu

Posty: 2680

No wiesz. Dłuższy wiek ma też swoje plusy. Piłkarze są ogromnie doświadczeni i wiedzą jak grać. Nie liczy się wiek. Liczy się jakość gry i skuteczność

Posty: 1449

Starość nie radośćSmile Ci starsi zawodnicy są już troche przemeczeni footballem, trochę szybko nie biegają... I tak sądzę, ze zwycięzy Lyon. Gra tam swietny pomocnik - Junihno.

Lisu

Posty: 2680

Ale wiesz tak jak już powiedziałem Juninho pauzuje. Więc to jest ,, cios w nos ,, dla Lyonu. Ale, że Cafu wolny. Nie mogę się z tobą zgodzic. Do wolniaków on nie należy. Maldini no troche tak ale on jest stoperem i tak jak Cafu to on nie biega. Zresztą nie same dziadki tam grają. Kaka jest znakomity. Gilardino dobry. Nie mają co narzekać

bart

Wiem napowno FC Barcelona wygra z AC Milanem nawet na wyjeżdzie!!!!

Rangiz Arrow zapraszam do rejestracji Wink
Rangiz

Dołączył: 21 Paź 2005
Posty: 1365

Znamy już finalistów Ligi Mistrzów. Wierzę w to że Barcelona wygra z Arsenalem, bo zasługuje na ten puchar. Arsenalu nie lubie i nie życzę im pierwszej wygranej w Lidze Mistrzów.

Posty: 1449

No...zapowiada sie bardzo ciekawe spotkanie. Muszę przyznać, ze obie drużyny lubię, ale stawiam na Barcelone. To będzie mecz techników: w jednej druzynie Thierry Henry a w drugiej Ronaldinho. Kto wygra? Nie mogę się już doczekaćVery Happy

szewc

Dołączył: 31 Sty 2006
Posty: 27

Wygra Barca bo ma E'eto, Ronaldinho, Deco, Puyol'a, Messiego i Giuli'ego. To jest dopiero paczka. Ronaldinho to dla mnie najlepszy piłkarz świata obecnie i pozostanie nim na długo.

David7

Posty: 483

szewc napisał:

To samo można powiedzieć o Arsenal wygra bo ma Henrego i Fabregasa oraz Tourue i Ljunberga!!!
Fakt że w Barcy jest Ronaldinho ale odpowiedzia na niego jest Henry który też jest znakomitym piłkarzem!!!
Więc nie stawiam na jakis zespół bo to jest trudne di przewidzenia kto wygra spotkały się dwa kluby które posiadaja finezje w grze!!!

David7

Posty: 483

No i mamy zwycięzce Ligi Mistrzów została nią Barcelona która pokonała Arsenal 2:1 na stadionie w paryżu.

Mecz był dobry ale nie porywajacy dramat przeżył piłkarz Arsenalu Jens Lehman który został ukarany czerwona kartką miejsce Lehmanna zajął rezerwowy bramkarz, Hiszpan Manuel Almunia. Natomiast boisko musiał opuścić jeden z graczy z pola - był nim Francuz Robert Pires. A Lehmann po tym incydencie przeszedł do historii - został pierwszym piłkarzem od początku istnienia rozgrywek o Puchar Europy wykluczonym z meczu finałowego.

"Spóźniłem się z interwencją i lekko uderzyłem Eto'o - tłumaczył po meczu Niemiec - Zagrałem źle, ale on wychodził na czystą pozycję. To taki moment, po którym człowiek musi być na siebie zły. Barcelona grała dobry futbol i wykorzystała szansę, którą dostała".

Wbrew oczekiwaniom liczebna przewaga wcale nie przyniosła dominacji Barcelony. Bramka angielskiej drużyny nie przeżywała nawałnicy ataków mistrzów Hiszpanii i praktycznie nie widać było, że Arsenal gra w osłabieniu. Co więcej, "Kanonierzy" w 37. minucie wykorzystali ospałość Barcelony, zdobywając bramkę. Rzut wolny wykonywał Henry, dośrodkowanie dotarło na głowę Campbella, który nie dał szans Victorowi Valdesowi.

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:0 dla Arsenalu!!!

Szturm na bramkę "Kanonierów" rozpoczął się w drugiej połowie. Wynik jednak nie ulegał zmianie, a to za sprawą bardzo dobrze zorganizowanej obrony Arsenalu, która bezbłędnie pilnowała dwóch gwiazdorów Barcelony - Ronaldinho i Eto'o. Pozostali zawodnicy hiszpańskiego zespołu niewiele potrafili zdziałać.

Po kilkunastu minutach drugiej części napór Barcelony zakończył się, a do pracy wzięli się piłkarze Arsenalu. W 66. minucie bliski pognębienia hiszpańskiej drużyny był Fredrik Ljungberg, ale tym razem Valdes nie dał się zaskoczyć, z trudem broniąc strzał Szweda. Chwilę później w dogodnej sytuacji znalazł się Henry, ale i tym razem bramkarz Barcelony uchronił swój zespół od straty gola.

Po kilku minutach akcja znów przeniosła się na drugą stronę boiska. I wreszcie Barcelona miała powody do radości. W 76. minucie Henrik Larsson lekkim, ale technicznym podaniem skierował piłkę do Eto'o, ten wyszedł na czystą pozycję i z dwóch metrów strzałem po ziemi pokonał bramkarza Arsenalu.

Pięć minut później szala zwycięstwa przechyliła się na stronę Barcelony. Asystę znów zaliczył Larsson. Szwed przy linii końcowej boiska podał do środka, a tam czekał Juliano Belletti, który posłał piłkę do bramki między nogami Almunii. To zupełnie wystarczyło piłkarzom ze stolicy Katalonii - w padającym deszczu podopieczni Franka Rijkaarda już do końca kontrolowali przebieg wydarzeń na boisku i utrzymali prowadzenie do końca.

Barcelona wygrała chyba można powiedzieć że zasłużenie bo mecz był bardzo równy i nie wiadomo jak by sie ułożył gdyby Arsenal grał w 11!!!!

Jestem szcześliwy że Barca wygrała ale szkoda mi było Arsenalu bo chłopaki mieli szanse na pierwszy w historii klubu Puchar Mistrzów!!!

Oto statystyki:

FC Barcelona - Arsenal Londyn 2:1 (0:1)
Bramki: Samuel Eto'o (76 min.), Juliano Belletti (81 min.) - Sol Campbell (37 min.).
Żółte kartki: Oleguer, Henrik Larsson - Emmanuel Eboue, Thierry Henry (Arsenal).
Czerwona kartka - Jens Lehmann (Arsenal, 18 min. - za faul).
Sędzia: Terje Hauge (Norwegia).

Barcelona: Victor Valdes - Oleguer (71 min. - Juliano Belletti), Rafael Marquez, Carles Puyol, Giovanni van Bronckhorst - Deco, Edmilson (46 min. - Andres Iniesta), Mark van Bommel (61 min. - Henrik Larsson) - Ludovic Giuly, Ronaldinho - Samuel Eto'o;

Arsenal: Jens Lehmann - Emmanuel Eboue, Kolo Toure, Sol Campbell, Ashley Cole - Robert Pires (20 min. - Manuel Almunia), Gilberto Silva, Francesc Fabregas (74 min. - Mathieu Flamini), Aleksander Hleb (85 min. - Jose Antonio Reyes) - Fredrik Ljungberg - Thierry Henry.

Lisu

Posty: 2680

Ładny mecz. Też trochę dramaturgii. Jednak trochę mniej niż w tamtym roku Smile . W ostatnich 15 minutach meczu piłkarze Arsenalu nie mieli już sił. W 10 musieli sobie radzić i biegali strasznie dużo. Skutkiem tego byla strata 2 goli.
Najlepszymi graczami tego meczu byli nie Ronaldinho, nie Eto'o aleVictor Valdes i Henrik Larsonn. Ta dwójka grała fantastycznie. Valdes kilka razy znakomicie wybraniał akcje sam na sam z Henrym, natomiast Larsonn popisał się 2 genialnymi asystami. Dzięki tej dwójce Barca świetowała ze zdobycia Pucharu. Niech kibice Barcy dziękują im.