Dołączył: 12 Lis 2005
Posty: 1502

Ostrzeżeń: 2/5
Skąd: Żywiec :](browar)

z tego co widze Juve rozgromilo AS Rome wiec widac dokladnie ze sa juz bardzo blisko mistrzostwa.Gratuluje wyniku.

Inter - Parma

Bardzo ciekawie zapowiada sie mecz trzeciej drużyny w lidze z wiceliderem czyli mecz AFC Fiorentina vs AC Milan. Ja obstawiam wynik 2:1 dla gospodarzy Wink

adamus_manu

Posty: 1502

Moim zdaniem bardzo ciekawym meczem powinnien byc mecz Fiorentiny z Milanem.Fiorentina ostatnio spisuje sie coraz lepiej wiec moze byc ciekawa walka.Jednak mysle ze Milan w tym sezonie jest za mocny aby pokonalo go Fiorentina.

Jescze jeden mecz Inter-Parma moze Parma nie jest w tak dobrej formioe co kiedys ale jeszcze potrafia strzelac gole zobaczymy jak sie spisza.

Treviso 2 - 2 Palermo

A jednak Fiorentina wygrała z Milanem Very Happy Przez długi czas Fiorentina prowadziła tak jak obstawiałem (czyli 2:1) przez całą drugą połowe, 3 bramke strzelił Luca Toni w 87 minucie.

Mecz Inter Mediolan - AC Parma odbędzie sie o godzinnie 20:30. Wink

Pozdro

adamus_manu

Posty: 1502

Nio jednak wygrala Fiorentina z Milanem.tak myslelem ze bedzie niespodzianka.Fiorentina jest coraz lepsza.mysle ze druzyny w Serie A powinny sie obawiac Fiory.

Posty: 2558

Mecz Interu z Parmą zakończył sie wynikiem 2:0 po bramkach Luisa Figo w 68 minucie i Cambiasso w 81. Luis Figo strzelił swoja pierwszą bramke dla Interu. Wink

Pozdro

adamus_manu

Posty: 1502

Tak jak myslealem Inter spokojnie poradzil sobie z Parma.widac ze Parma w tym sezonie nic nie pokazuje.Ale za to Inter gra bardzo dobrze mimo kilku wpadek.aha i brawo dla Luisa Figo.

Posty: 2558

Mam dla Was zdjęcia ze spotkania Juventus-AS Roma wygranego przez Turyńczyków 4:1 Smile [link widoczny dla zalogowanych] Miłego ogladania

Livorno - Chievo 0:0

Ostatnio zmieniony przez Rangiz dnia Nie 10:33, 27 Lis 2005, w całości zmieniany 1 raz
adamus_manu

Posty: 1502

Ja mysle ze ten mecz Milan juz powinnien wygrac bo jezeli znow straca punkty to bedzie naprawde wielki kryzys wielkiego klubu.Nio w LM pokazali na co ich stac lecz w lidze idzie im coraz gorzej.

Wróg Arsenalu---> Jak narazie do 60 minuty Milan prowadzi 1:0 po bramce Andrei Pirlo w 3 minucie.

Posty: 2558

Ostatecznie AC Milan wygrał szcześliwie z Lecce 2:1. Zwycięska bramka padła w ostatniej akcji meczu.

Wynik spotkania otworzył fantastycznym strzałem z rzutu wolnego Andrea Pirlo już w 3. minucie. Zanosiło się na pogrom Lecce, ale piłkarze Milanu seryjnie marnowali doskonałe sytuacje. Natomiast goście nie przestraszyli się i grali bardzo odważnie. Na San Siro zapachniało sensacją gdy w 67. minucie wyrównał Axel Cedric Konan. W fantastycznej dyspozycji był bramkarz gości Sicignano, który jednak skapitulował w ostatniej minucie spotkania, gdy piłkę z bliskiej odległości do siatki wpakował Filippo Inzaghi. Milan szczęśliwie wywalczył trzy punkty.

Posty: 1502

Nio widac ze Juve idzie coraz bardziej w gore ale Milan takze.Ja jednak jestem za Juve aby wygrali cala Serie A.Widzialem kawalek meczu Milan-Lecce przyznam ze bramka Pirlo byla przepiekna.

Rangiz

Posty: 1365

Oto dzisiejszy mecz nie Serie A, ale Pucharu Włoch:

Milan 3 : 1 Brescia

adamus_manu

Posty: 1502

Nio Milan niezle.Ida do przodu w bardzo szybkim tempie.Widac ze ta druzyna ma potencjal.Ale ja nie lubie Milanu i nie chce aby wygrali Serie A.