Wróg Arsenalu

Dołączył: 21 Paź 2005
Posty: 2558

Skąd: Z przed monitora.

Faworytem jest zapewne Zagłębie. W ostatnim meczu tych drużyn, które sie odbyło 19 Kwietnia w Orange Ekstraklasa, Zagłębie zwyciężyło przed własną publicznością 2:0. (bramki Iwańskiego i Stasiaka) Pierwsze spotkanie odbędzie sie także w Lubinie. Myśle, że jeśli dzisiaj wygra Zagłębie to Wisła nie powinna nic wskórać w drugim spotkaniu u siebie.

Pozdro Rangiz

Rangiz
Gwiazda Zespołu

Posty: 1365

Wróg twoje prognozy stały się całkowicie nie trafione.

Zagłębie Lubin przegrało 2-3 z Wisłą Płock

Już w 1 minucie do bamki Zagłębia trafił Ireneusz Jeleń. Kolejny gol padł w 56 minucie po raz kolejny gol strzelił Jeleń. 7 minut później kontaktowego gola strzelił Jackiewicz. W 76 minucie gola po rzucie rożnym strzelił Arboleda choć niektóre źródła mówią że to był samobójczy gol Rachwała. Minutę przed końcem spotkania gola na wagę zwycięstwa zdobył Belada.

Tak więc faworytem do zdobycia Pucharu Polski jest Wisła Płock ale na pewno za tydzień czeka nas równie wspaniały mecz jak dziś.

Ireneusz Jeleń potwierdził także w tym meczu że Paweł Janas powinien wziąść go do kadry na MŚ.

Włodek

Dołączył: 13 Lis 2005
Posty: 1332

Skąd: Milicz

Strasznie się wkurzyłem, bo liczyłem na Zagłębie, a tu taka wpadka. Świetny mecz Jelenia, ale sądzę, że jeśli Lubinianie zagrają na miarę swoich możliwości 3 maja, to są w stanie wywalczyć Puchar Polski. I tego im z całego serca życzę Wink