- Słowacja
- Cypr
- San Marino

Kilka słów o grupie:
Grupa wydaje się być dość ciekawa, ma dwóch faworytów - Niemców i Czechów i to właśnie oni powinnie zająć 2 pierwsze miejsca. Drużyny Walii i Irlandii nie powinny raczej zagrozić tej wielkiej dwójce, ale mecz pomiędzy nimi będzie taką mini bitwą o Wielką Brytanię Razz i zapewne będzie bardzo ciekawy, może to być także pojedynek graczy MU - Giggs vs. O'Shea. Jak w każdej grupie, w tej także są outsajderzy, tą rolę spełniają tutaj drużyny Cypru i San Marino, które jedyne punkty mogą zdobyć w bezpośrednim meczu. Została jeszcze Słowacja, która jest pomiędzy Brytyjczykami a outsajderami i wydaje mi się, że dla nich 4 miejsce w tej grupie byłoby sukcesem.

Przypuszczalna końcowa tabela, według Rangiza... Razz
.... wygląda tak samo jak wymienione na początku postu drużyny. (w takiej samej kolejności )

Skąd: z Baranowa Sand.(podkarpacie)

No dosyć ciężka grupa. Niemcom kłopotów narobić mogą Czechy, Walia, Irlandia i Słowacja. Ale to niepowinno ich ,,uchronić,, od pierwszego miejsca. 2 miejsce wg mnie zajmą Czesi.

Domel

Dołączył: 18 Maj 2006
Posty: 1016

Skąd: Laskowo

Myślę,że Niemcy powinny zająć pierwsze miejsce,natomiast o drugie będzie walczyć reprezentacja Czech,która powinna spokojnie je zdobyć.

adamus_manu
Klasa Światowa

Dołączył: 12 Lis 2005
Posty: 1502

Ostrzeżeń: 2/5
Skąd: Żywiec :](browar)

Napewno faworytmai są Nimecy i Czesi ale kto znich zajmie pierwsze miejsce to sporno sytuacja.Ciekawe też wydaja się zespoły z Wysp Brytyjskich Irlandia i Walia także mogą powalczyc z tymi najlepszymi.Co do reszty drużyn myślę że są to dostarczyciele punktów i nie odegrają większej roli...Smile

Wróg Arsenalu

Posty: 2558

Skąd: Z przed monitora.

adamus_manu napisał:

No ja niebyłbym taki pewien czy Słowacja sie nie będzie liczyć. ;P Osobiście to Walijczycy mnie zawiedli w ostatnich eliminacjach do Mistrzostw Świata, gdzie myślałem że będą razem z Polską i Austrią walczyć o drugie miejsce. Walia jednak całkowicie zawiodła, zajęła dopiero 5 miejsce i była gorsza nawet od Irlandii Północnej. Laughing

Co do Irlandii jest to w pewnym stopniu zagadka, ciekaw jestem jak sie zaprezentują. Cool

Rangiz

Posty: 1365

Dzisiejsze mecze tej grupy:

Czechy 2-1 Walia

Mecz ten rozstrzygnął się w ostatnich 15 minutach. Dopiero w 76 minucie bramkę na 1-0 dla Czechów zdobył Lafata. Lecz już po 9 minutach wyrównach Czech - Jiranek zdobywając samobójczą bramkę. Po kolejnych 5 minutach - w 90 min. 2 bramkę dla Czechów zdobył poraz kolejny Lafata. W tym meczu zagrał Ryan Giggs.

Słowacja 6-1 Cypr
Kolejny pogrom w tej kolejce, nasi południowi sąsiedzi wygrawali 6-0 już w 55 minucie, a pod koniec meczu najwyraźniej rozluźnili się i stracili bramkę w ostaniej minucie gry. Bramki dla Słowacji zdobywali: M. Skrtel, M. Mintal x2, F. Sebo x2, M. Karhan, a dla Cypru gola zdobył Yiasoumi. W tym meczu nie było żadnego gracza MU.

Niemcy 1-0 Irlandia
Wynik dość nudny, 1 bramka, strzelona przez polaka - Podolskiego w 57 minucie. W tym meczu w barwach Irlandii grał John O'Shea

Posty: 2558

Faworyci wygrali swe mecze. Licze że Słowacja potwierdzi że nie są dziećmi do bicia i w środowym meczu wygra, albo chociaż zremisuje z Czechami u siebie. Ciekawe, jak zaprezentują sie Irlandczycy w tych eliminacjach, przegrali tylko 0:1 z Niemcami, na wyjeździe.

Rangiz

Posty: 1365

Wczorajsze mecze tej grupy:

Slowacja 0 - 3 Czechy

Mecz naszych południowych sąsiadów rozstrzygnięty na koryść gości. Już po 20 minutach gry było prakycznie po meczu, bo Czesi już wygrywali 2-0 po 2 bramkach Sionko pod koniec meczu J. Koller dorzucił jeszcze swojego gola. Mecz bez udziału graczy MU.

San Marino 0 - 13 Germany
Tego meczu nie trzeba komentować, wynik choćby w tramkarzach Very Happy Widać różnicę klas pomiędzy tymi drużynami. Z tych 13 goli 6 strzelili Polacy. A dokładniej 4 bramki strzelił Po(do)lski, 2 Klose, 2 Schweinsteiger, 2 T. Hitzlsperger, Brallack, Friedrich i Schneider z karnego. Mecz bez graczy MU.