- Litwa
- Gruzja
- Wyspy Owcze

Kilka słów o grupie:
Moim zdaniem jedna z ciekawszych grup w tych eliminacjach. Będzie w niej pare bardzo ciekawych pojedynków jak np. konfrontacja Mistrza Świata z Vice Mistrzem Świata. Będzie także inny mecz z niemieckiego mundialu czyli Ukraina - Włochy. W tej grupie będzie także możliwy pojedynek graczy MU - Fletcher vs. Saha. Faworytem według bukmacherów jest Francja, lecz Włosi, Ukraincy i Szkoci na pewno nie oddają łatwo skóry, drużyny Litwy, Gruzji i Wysp Owczych bedą raczej tylko dostarczycielem punktów, choć zawsze mogą sprawić niespodziankę i wygrać z wyzej notowanym rywalem.

Przypuszczalna końcowa tabela, według Rangiza...Razz
.... wygląda tak samo jak wymienione na początku postu drużyny. (w takiej samej kolejności )

Skąd: Z przed monitora.

Jak już powiedział Rangizus, bardzo ciekawa grupa. Razz Jestem ciekaw postawy Ukrainy, jak zaprezentują sie na tle Mistrzów oraz Wicemistrzów Świata. Piłkarze Francji będą mieć dwie szanse rewanżu na rep. Włoszech za ostatni finał. Razz Co do Szkocji to myśle, że nie powinna zagrozić trzem wcześniej wymienionym reprezentacjom. Inne drużyny sie nie liczą... Cool

Lisu

Dołączył: 13 Lis 2005
Posty: 2680

Skąd: z Baranowa Sand.(podkarpacie)

Zwytcięzca, półfinalista i ćwierćfinalista Mundialu w Niemczech. Bardzo jeste,m ciekaw szlagierowych w tej grupie spotkań przeciwko Francji i Włoch. Syszałem w telewizji, że Francuzcy kibce chcą aby na murawę wybiegł Materazzi, ponieważ chcą go niemiłosiernie wygwizdać. Zobaczymy.. Wink

Rangiz

Posty: 1365

Lisu napisał:

Materazzi nie zagra, bo jest zawieszony na dwa mecze.

Domel

Dołączył: 18 Maj 2006
Posty: 1016

Skąd: Laskowo

Tak bardzo ciekawa grupa,jestem ciekawy pojedynku Włochy-Francja,po takim dramatycznym finale Francuzi na pewno będą chcieli się zrewanżować.Przeżyjemy zobaczymy....

Szkocja 6-0 Wyspy Owcze

W pierwszym meczu tej grupy Szkocja zgodnie z planem wygrała z Wyspami Owczymi, mecz ten zakończył się wynikiem 6-0 dla wyspiarzy, w składzie Szkocji był Darren Fletcher, zaliczył bardzo dobrą 1 połowę, w której zdobył bramkę, miał asystę i wypracował rzut karny, dostał także żółtą kartkę i to chyba dlatego został zmieniony w przerwie meczu, aby nie narażać się na czerwoną kartkę w takim meczu. Pozostałe bramki zdobywali: J. McFadden, K. Boyd x2 (1 z karnego), K. Miller (kar.), G. O'Connor

Gruzja 0-3 Francja
Mecz bez większej historii, Francja od początku była faworytem, a podczas tego meczu nawet przez chwilę nikt chyba nie myślał, że Francja może nie wygrać tego meczu. Dla nas miłym akcentem jest bramka na 2-0 Louisa Sahy. Pozostałe bramki strzelali Malouda oraz do własnej bramki trafił Asatiani.

Włochy 1-1 Litwa

Pierwsza niespodzianka tych eliminacji. Mistrzowie Europy remisują 1-1 z reprezentacją Litwy. Litwini już w 21 minucie objęli prowadzenie za sprawą Danileviciusa, lecz cieszyli się z prowadzenia tylko 9 minut, bo w 30 minucie gola na 1-1 zdobył Inzaghi. W tym spotkaniu nie było żadnego gracza MU

Maryc napisał:

Tak grał w pierwszym składzie, w ataku z Henrym. Został zmieniony pod koniec meczu przez Wiltorda.

adamus_manu
Klasa Światowa

Dołączył: 12 Lis 2005
Posty: 1502

Ostrzeżeń: 2/5
Skąd: Żywiec :](browar)

No najbardziej zdziwili mnie Włosi...1:1 z Łotwą...no ale cóż chyba Mistrzowie Świata zlekcewazyli przeciwnika...I bardzo ładny występ Szkotów...gratulacje:)

Wróg Arsenalu Arrow Nie z Łotwą a Litwą.

Rangiz

Posty: 1365

Wczorajsze mecze tej grupy:

Ukraina 3 - 2 Gruzja

Faworytem zdawali się być Ukraińcy, lecz nie mieli łatwej przeprawy z Gruzinami, którzy po stracie gola dość szybko wyrównali, a nawet przez minutę (Laughing) prowadzili 1-2. Lecz końcowy rezultat jest na korzyść Ukraińców i to oni zdobyli trzy punkty. Gole dla naszych wchodnich sąsiadów strzelali: Rotan, A. Rusol i Shevchenko, a dla Gruzinów: Arveladze i G. Demetradze. Mecz bez graczy MU

Litwa 1 - 2 Szkocja
Szkoci nie mieli już tak łatwej przeprawy jak w poprzednim meczu z Wyspami Owczymi, wygranym 6-0. Choć także dość pewnie pokonali rywala. Prowadzili już 2-0 lecz pięć minut przed końcem spotkania kontaktowego gola zdobył Miceika. Dla Szkotów gole strzelali Dailly i Miller. Cały mecz w barwach wyspiarzy rozegrał Darren Fletcher.

Francja 3 - 1 Włochy
Mecz dwóch najlepszych drużyn świata, rewanż za finał MŚ w Niemczech, na korzyść tym razem Francuzów, którzy wręcz rozbili Włochów, już po 17 minutach meczu prowadzili 2-0 i zanosiło się na pogrom, lecz Włosi "zaczęli grać" i w 20 zdołali zdobyć bramkę, wydawało się, że mogą jeszcze tutaj powalczyć lecz gol Francuzów w 55 minucie całkowicie skreślił sznasę Włochów na wygraną. Gole strzelali, dla Francuzów Henry i Govou x2, a dla Włochów gola zdobył Gilardino. Dodam jeszce, że w tym meczu nie grali negatywni bohaterzy finału MŚ czyli Materazzi, który jest zawieszony, oraz Zidane który zakończył karierę. W tym meczu nie wystąpił Louis Saha, a innego reprezentanta MU nie było.