Junior
Junior

Dołączył: 13 Lis 2005
Posty: 73

Najbardziej mi się podobał mecz Manchesteru z Bayernem w finale Ligi Mistrzów w 1999 roku. W końcówce meczu, gdy Czerwone Diabły przegrywały 1-0, Solskjaer i Beckham strzelili gola. Nie pamiętam czy to był dokładnie Beckham Mad

adamus_manu
Klasa Światowa

Dołączył: 12 Lis 2005
Posty: 1502

Ostrzeżeń: 2/5
Skąd: Żywiec :](browar)

tak mi ten mecz tazke sie bardzo podobal i utknal w pamieci.ale nie tylko bardzo podobal mi sie takze mecz MANCHESTERU Z REALEM MADRYT.w pierwszym meczu bylo 3-1 dla REALU.ale w rewanzu to juz my wygralismy 4-3.przepieknal brame strzelil wtedy BECKHAM.

XT
Junior
Junior

Posty: 73

Ten mecz także bardzo mi się podobał, lecz uważam, że z Bayernem był najpiękniejszy.

adamus_manu

Posty: 1502

NIO MOZLIWE BO BYL NAJDRAMATYCZNIESZY.JESZCZE TAKIEGO FINALU NIE WIDZILAEM DOTYCHCZAS.MANU BYLO I JEST WIELKIE.

Rangiz
Gwiazda Zespołu

Dołączył: 21 Paź 2005
Posty: 1365

Najbardiej pamiętnym, dla mnie jest także mecz MU - Bayern. Nie interesowałem się wcześniej piłką a wtedy też na pewno były ciekawe mecze. Mecz MU - Bayern utkwił mi w pamięci dlatego, że MU wygrało po nim LM, był to jeden z najdramatyczniejszych finałów LM (o ile nie najdramateczniejszy) Świetna interwencja Schmiechela końcówkami palców, gdyby nie on byłoby już 2-0 i już raczej MU by się nie podniosło. Później, pod koniec meczu świetne 2 gole po rzutach rożnych. Tego się poprostu nie zapomina Wink

C.ROnaldo
Junior
Junior

Posty: 72

Skąd: Częstochowa

Zdecydowanie Finał LM 1999 Smile to bylo cos Razz Bayern w pare minut polowalony na kolana Smile to bylo coś pięknego Smile Nie moge sie doczekac podobnych sukcesow Smile

adamus_manu

Posty: 1502

ten final byl najlepszym meczem MANU dotychczas.ale mysle ze powtorza ten sukces:)

Wróg Arsenalu

Posty: 2558

Skąd: Z przed monitora.

Ja całego meczu niewidziałem ale zapewne musiał być bardzo ciekawy (zwłaszcza w końcówce Cool ). Mi osobiście sie podobał mecz rewanżowy w 1/8 finału ligi mistrzów z Realem Madryt w 2003 roku (chyba). Wygrali to spotkanie 4:2 (na 99%, coś kiedyś słyszałem że 4:3 ale ja pamiętam że 4:2). Beckham wszedł na murawe w drugiej połowie meczu i strzelił dwie bramki ... Przepiękna była z wolnego, cudo. Razz Razz Razz Pamiętam bardzo dobrze ten moment, w tamtym meczu zagrał także dobrze cały Man United. Mecz był bardzo ciekawym widowiskiem.

GLORY GLORY MAN UNITED Twisted Evil

Pozdro Wink

Lisu

Posty: 2680

Skąd: z Baranowa Sand.(podkarpacie)

Był to mecz ale nie pamiętam z kim. To było wtedy co tak Schmaichel(za przeproszeniem) za********* i co Andy Cole z przewrotki trafił. Chyba to był superpuchar Europy. Nie wiem nie pamietam. Dobry był też mecz na Highbury 1 lutego kiedy wygralismy z Arsenalem 4:2

Mylicie sie chyba. Najdramatyczniejszym finałem w historii był mecz Liverpool vs ACM

adamus_manu

Posty: 1502

nio ale ja mowie ze to byl NAJDRAMATYCZNIEJSZY mecz MANU.ale final takze.dlatego ze w meczu AC MILAN vs LIVERPOOL live STRZELIL SZYBKO TE 3 GOLE a MANU STRZELILO 2 BRAMKI W SAMIUTKIEJ KONCOWCE CHYBA w 92' i w 92 ' minucie.

C.ROnaldo
Junior
Junior

Posty: 72

Hmm no rewanrz z Real tez był cudny !! I niestety pozniej przeszedl do Realu Sad Ale uwazam ze final LM byl swietny! Aczkolwiek chyba w najblizszym czasie sie nie pwotorzy

Skąd: Mysłowice

Najbardziej utkwił mi w pamięci mecz Ligi mistrzów jak w finale Manchester United grał z Bayernem Monachium.Zostało jeszcze jakieś 3,4 minuty do końca meczu finału Ligi Mistrzów,Bayern prowadził.Dla MU był akurat rożny i wykonywał go Beckham.I po jego dośrodkowaniu padł wynik 1:1.Kibice MU zaczeli szaleć.Zostało jeszcze potem jakaś 1 minuta gry i znów Manchester United miał róg.I znowu wykonywał go Beckham,gdzie znowu tak pięknie dośrodkował do pola karnego i znowu padł gool!!!!.I tak oto Manchester wygrał Ligę Mistrzów w 1999r Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Lisu

Posty: 2680

Ogladałem film,,Historia Man U,, i jeden mecz z tamtego filmu utkwil mi w pamięci. Był to ćwierćwinał Ligi Mistrzow z 1965r. Benfica Lizbona1:5Manchester United( a wtedy benfica była jedna z najlepszych zespolow na świecie). To był rewanż. Na Old Trafford w pierwszym meczu było 3:2 dla Red Devils. Przed tym rewanżem trener mówił zeby Man U nie atakowało przez pierwsze 20 min. a Best jak to Best ma (za przeprozeniem) w nosie wskazówki trenera i atakowal od pierszej minuty. Ze skutkiem. Trafił gdzieś tak w ok. 15 minucie gola potem drugiego. A bramke do szatni strzelił jakiś koleś z Man U. w drugiej połowie Man U dorzuciło następnego gola. Benfica nie potrafiła strzelić gola więc obrońca man U strzelil gola do własnej bramki. No a lista strzelców bez Sir Bobbego Charltona to rzadkośc więc w końcówce znakomicie okiwał bramkarza i 5:1

Victor
Junior
Junior

Dołączył: 15 Sty 2006
Posty: 140

Skąd: Radzymin

Dla mnie najlepszym meczem United był ten pamiętny finał Ligi Mistrzów z Bayernem. Cały mecz był bardzo dobry, ale końcówka to po prostu brak słów. Jak wygrali to mało się ze szczęścia nie powiesiłem. Ten mecz będe miał zawsze w pamięci