Dołączył: 12 Lis 2005
Posty: 1502

Ostrzeżeń: 2/5
Skąd: Żywiec :](browar)

Ja takze pamietam ten mecz z Benfica.To byl szok kiedy Manu zwyciezylo 5:1 i to jeszcze na wyjezdzie.Przeciez Benfica w tamtym okresie prawie ze rzadzila.Ale Manu pokazalo klase!!

XT napisał:
Najbardziej mi się podobał mecz Manchesteru z Bayernem w finale Ligi Mistrzów w 1999 roku. W końcówce meczu, gdy Czerwone Diabły przegrywały 1-0, Solskjaer i Beckham strzelili gola. Nie pamiętam czy to był dokładnie Beckham Mad

o ile dobrze pamietam to ten meczyk wygladał tak Jakos na poczatku juz w pierwszych minutach bramka Legendarnego Mario Baslera i zaczelo sie prawdziwe widowisko ataki z jednej i drugiej strony i zadnej bramki az do 90 minuty kiedy to Khana pokonał najpierw Teddy Sheringham (obecnie West Ham United heeheh Very Happy ) a pozniej Bayern został dobity przez Solskjaera chyba mecz był rozgrywany na Camp Nou bo pamietam ze chyba było ze 100 tysiecy osob chyba hehehehe Razz

adamus_manu

Posty: 1502

Tak final odbywal sie na stadionie Barcy:))Ostatnio byla powtorka tego meczu na Eurosporcie:))Ogladalbym ten final codziennie gdyby byla taka mozliwosc:))

mich_gier963
Gwiazda Zespołu

Dołączył: 15 Lis 2005
Posty: 1449

Skąd: Jedlicze

Najładniejszy mecz to chyba finał Ligi Mistrzów w 1999 r. Ale bardzo mi się podobało spotkanie w 2003 r. Graliśmy wtedy z Realem Madryt. Pierwszy mecz przegraliśmy 3:1, a drugi wygralismy 4:3. Swietnie zagrał David Beckham.

Domel*

Mnie zaimponował mecz z Wigan w finale pucharu Ligi gdzie 3 bramki wpadły w ciągu 8 minut strzelcami Rooney dwie , Ronaldo i Saha!!!!!!GLORY GLORY MAN UTD!!!!
Cris
Pierwszy Skład

Dołączył: 25 Maj 2006
Posty: 611

Skąd: Piekło ]:->

Mnie poza wyżej wymienionymi podobał się mecz arsrenal 2-4 ManU gdzie manchester przegrywał 1-0 późneij 2-1 aby wygrać 4-2 a bramki strzelili wtedy Giggs,Ronaldo-2 i O'Shea takim ni to lobem ni to strzałem Very HappyVery Happy było to chyba w zeszłym sezonie albo 2 sezony temu

Wróg Arsenalu

Dołączył: 21 Paź 2005
Posty: 2558

Skąd: Z przed monitora.

Cris napisał:
O'Shea takim ni to lobem ni to strzałem

Kojarze ten mecz, a raczej bramke. Pokazana jest ona w poniższej kompilacji. (3:03 - 3:04 -bramka O'Shea)

Za każdym razem jak widze co piłkarze Arsenalu robią z Ruudem (2:32 - 2:36), krew mnie zalewa. Mad Mad Mad

PS. Jeśli ktoś zna tytuły piosenek, niech je tutaj poda. Wink

Pozdro Smile

Posty: 2558

Znalazłem b. fajną jedenasto minutową kompilacje z tego meczu- wiele fauli, starć i przepychanek. Zapraszam do obejżenia Arrow [link widoczny dla zalogowanych] Twisted Evil

David7
Ławka rezerowych

Dołączył: 17 Mar 2006
Posty: 483

Skąd: Elbląg

Znalazłem b. fajną jedenasto minutową kompilacje z tego meczu- wiele fauli, starć i przepychanek. Zapraszam do obejżenia Kompilacja: Arsenal-MU

Tak bradzo świetna kompilacja ogólnie fajne akcje najlepsze jest to jak się kopią po nogach albo jak wpadają na Ruuda gdy ten nie strzela karniaka chyba bym ich poro..... Twisted Evil najgorszy jest ten Kewon!!!

Włodek

Dołączył: 13 Lis 2005
Posty: 1332

Skąd: Milicz

Większość wymienia tu finał Champions League z Bayernem (w tym ja), ale po dłuższym zastanowieniu to chyba nie był najlepszy mecz MU. To było najbardziej dramatyczne spotkanie, ale większość meczu to Niemcy przeważali. Na pewno mieliśmy wtedy do czynienia z najlepszymi trzema minutami w dziejach Wink.

Cristiano Ronaldo

Dołączył: 22 Cze 2006
Posty: 300

Ostrzeżeń: 4/5
Skąd: Manchester

Mi takze najbardziej podobał się mecz Manchesteru United z Bayernem Monachium.Jedna z najladniejszych akcji była akcja pod koniec meczu gdy Beckham dośrodkowywał z rzutu rożnego i Ole pokazała klase zachowując zimna krew Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy