Wróg Arsenalu

Dołączył: 21 Paź 2005
Posty: 2558

Skąd: Z przed monitora.

Moim zdaniem o wiele lepiej przedstawia sie mecz rewelacyjnego w tym sezonie beniminka Premiership-Wigan z drużyną która dzisiaj zwyciężyła z Kanonierami-Bolton. Obydwie drużyny w tym sezonie sie świetnie spisują Exclamation

Posty: 2558

Man Utd pokonało Birmingham City 3:1 po dwóch bramkach Louisa Saha'y i jednej Ji Sung Park'a Very Happy (Park strzelił swoją pierwszą bramke w oficjalnym meczu dla Man Utd Cool ) W pozostałych ćwierćfinałowych spotkaniach Wigan Athletic zwycieżyło 2:0 Bolton Wanderers, Middlesbrough przegrało na własnym stadionie 0:1 z Blackburn Rovers a Arsenal po karnych zwyciężył 3:2 dziewiąty zespół trzeciej ligi angielskiej-Doncaster. Laughing Niewiele brakowało by doszło do wielkiej sensacji gdyż już od czwartej minuty Doncaster prowadziło po bramce M. McIndoe. Kanonierzy doprowadzili do remisu dopiero w 63 minucie gdy bramke dla ekipy z Londynu zdobył Q. Owusu-Abeyie. Wynik 1-1 utrzymał się do końca spotkania i według zasad obie ekipy musiały rozegrać dodatkowe 30 minut. (czyli dogrywke) W 104 minucie bramke zdobyli .... piłkarze gospodarzy po trafieniu P. Green. Już w ostatnich sekundach meczu honor drużynie A.Wengera uratował G.Silva który swoją bramką doprowadził do serii rzutów karnych. W "jedenastkach lepsi jednak już byli Kanonierzy (3:1) ogółem wygrywajac mecz 3:2. Kanonierzy o mały włos i byli by już za burtą. Razz

Rozlosowane pary półfinałowe są następujące:
Blackburn - Man Utd
Wigan - Arsenal
Z 3 ekip na które mogliśmy trafić, trafiliśmy na najłatwiejszą do przejścia. Very Happy Wszyscy są pewni zwycięstwa nad dwunastym w tabelii Premiership-Blackburn i już zacierają ręce na finał FA Cup. Napewno łatwo nie bedzie ale i trudno być nie powinno. Smile

Skąd: Żywiec :](browar)

Z Blacburn powinnismy sobie poradzic.Mielismy ogromne szczescie ze trafilismy na przecietny zespol.Jednak do tego meczu musimy podejsc z rozwaga i nie mozemy zlekcewazyc rywala.Moim zdaniem wygramy 3-1.

Skąd: Kalisz

Więc 26 lutego 2006 roku w niedzielę odbędzie sie finał angielskiego pucharu Curling Cup, w którym zmierzą sie druzyny
Wigan Athletic vs Manchester United
Wigan może sprawic trochę kłopotów. Napewno nie możemy ich zlekceważyć, ponieważ w półfinale ograli Arsenal Londyn. Ale potrząc na fakt, ze w lidze wygralismy z tym własnie beniaminkiem 4:0, mam nadzieję, ze teraz nie będzie trudniej.

Lisu

Dołączył: 13 Lis 2005
Posty: 2680

Skąd: z Baranowa Sand.(podkarpacie)

Arsenal teraz jest strasznie słaby. Dodatkowao zlekceważyli Wigan i sa skutki. Myślę że Man U wygra bo jest bardziej zdeterminowany niż Wigan.
Obstawiam: Manchester United 2:1 Wigan Athletic

A tak wogóle to na jakim stadionie zostanie rozegrany ten mecz??

Posty: 1502

A wiec panowie Manu w finale i mysle ze zapowiada sie naprawde swietne spotkanie.Wigan to naprawde niespodzianka w tym sezonie i jak narazie grajaj bardzo dobrze bo wkoncu wyeliminowac zespol Arsenalu to nieleada wyczyn:)

Maryc

Dołączył: 27 Lis 2005
Posty: 2194

Skąd: Suwałki

Osobiście uważam, że ten puchar ugramy. Wigan jest do pokonania, a jak Fergie wystawi podstawę to o wynik jestem dość spokojny.

Lisu

Posty: 2680

ja myśle że Fergie nie powinien dawać pierwszego składu. Młodzież przeszla wszystkie rundy więc niech zakończa te rozgrywki sami.

Włodek
Gwiazda Zespołu

Posty: 1332

Skąd: Milicz

Ja też tak uważam. To jest puchar naszej młodzieży. To młodzież w nim walczyła, grała w nim spotkania więc to ona powinna te zawody zakończyć. Nie Ryan Giggs, Ruud van Nistelrooy, a np. Rossi, Richardson i rezerwowi.

adamus_manu

Posty: 1502

Mysle ze Fergi powiinien zaufac rezerwowym i wystawic rezerwowy sklad:):)Niech zagraja final a na pewno zrobi i to dobrze i doda pewnosci siebie.A podstawowy sklad sobie odpocznie:)

dybek
Junior
Junior

Dołączył: 19 Gru 2005
Posty: 63

Dostaniemy w dupsko. Wigan pokonało Arsenal to i nas pokona.

Antol01
Junior
Junior

Posty: 135

dybek napisał:

no kto sie tu odezwal kuzynek Dybek mendo wiedziałem ze to tutaj napiszesz hheehheehehehe a na DP tez to napisałes hhhehehe ?? Co do wypowiedzi to całkiem mozliwe MU nie jest teraz w wysokiej Formie a Wigan nie ma nic do stracenia wiec beda grac strasznie w ataku Neutral

Lisu

Posty: 2680

Weż ty się Dybek zastanów co mówisz. Ogłupiałeś całkowicie. Nie ogladaleś ostatnio meczów Arsnalu więc się nie odzywaj że Arsnal jest dobry. Obecnie Man U jest 2 razy lepsze o Arsenalu. I to my złoimy dupsko Wiganowi nie oni nam.

P.S Myślę że ta ostra zima sprawiła że jesteś coraz głupszy

adamus_manu

Posty: 1502

Nie mowmy nic na przod.Poniewaz jezeli Manu wystapi w skladzie rezerwowym to jest prawdopodobienstwo przegranej.Jednak gdybysmy grali w pierwszym skladzie to raczej powinnismy wygrac:)Smile.Wigan w tym sezonie zaskakuje i nie wiadomo co sie moze zdarzyc.