Junior

Dołączył: 15 Gru 2005
Posty: 135

Skąd: Kalisz

1-8 Shocked 4 bramki Magica ło panie ale meczyk Very Happy oby tak dalej Very Happy

Lisu

Dołączył: 13 Lis 2005
Posty: 2680

Skąd: z Baranowa Sand.(podkarpacie)

a do tego 2 aststy. No nieźle se Żuraw poczynia w tej Szkocji. Szkoda że Boruc ostatnio nie gra nalepiej

Włodek
Gwiazda Zespołu

Posty: 1332

Skąd: Milicz

Jak to Boruc nie gra najlepiej? To jest Twoja opinia...
No, Żuraw szczerze mówiąc - zaszalał . Widziałem Jego dwie pierwsze bramki, ta druga to był gol w stylu "stadiony świata". Prawdziwa magia... Wink

Antol01
Junior
Junior

Posty: 135

Afroman Włodek napisał:

Ano on ma racje foremka leci i szkoda A co ciekawe to sam Boruc powiedzial ze przez trenera bramkarzy czuje sie gorzej i tyje Shocked wiec o czyms to swiadczy !!

Lisu

Posty: 2680

Zmarł legendarny piłkarz Celtiku

Wczoraj w wieku 61-lat zmarł Jimmy "Jinky" Johnstone, były reprezentant Szkocji i zawodnik Celtiku Glasgow.

Johnstone cztery lata temu został uznany zawodnikiem wszechczasów Celtiku. Z klubem tym zdobył Puchar Europy, 9 tytułów mistrza kraju i czterokrotnie Puchar Szkocji. 23-krotnie reprezentował również barwy swojego kraju.

Lisu

Posty: 2680

Celtic Glasgow mistrzem Szkocji!

Piłkarze Celtiku Glasgow zapewnili sobie w środę czterdziesty w historii klubu tytuł mistrza Szkocji. „The Bhoys” z Arturem Borucem i Maciejem Żurawskim w składzie, w meczu na szczycie pokonali dziś 1:0 drugi w tabeli zespół Hearts of Midlothian. Tym samym na sześć kolejek przed końcem sezonu ma 20 punktów przewagi nad najgroźniejszymi rywalami.

Celtic już w 4. minucie spotkania z Hearts, jak się później okazało zdobył zwycięskiego gola. Po zgraniu piłki głową przez Macieja Żurawskiego, do siatki rywali trafił Walijczyk John Hartson.

Brawo Artur. Brawo Maciek. Brawo Celtic. Youll never wolk alone

mich_gier963

Dołączył: 15 Lis 2005
Posty: 1449

Skąd: Jedlicze

No widziałem tą bramkę Hartson'a. Bardzo ładna, z zaskoczenia. Bramkarz musnął jeszczę ball'a ale nie dał rady obronić. Artur Boruc wykopał, przyjął Magic i dał hartsonowi. Naprawdę, bramka mi sie niezmiernie podobała.

Włodek

Posty: 1332

Wielkie gratulacje dla całego Celticu, dla Artura Boruca i dla Maćka Żurawskiego, który walnie przyczynił się do tego tytułu. I tyle Wink

Wróg Arsenalu

Dołączył: 21 Paź 2005
Posty: 2558

Skąd: Z przed monitora.

Wielkie gratulacje dla Celticu; mistrz Szkocji-kto by sie spodziewał po tak słabym początku sezonu ? Razz Kompromitacja w Bratysławie, przegrana 0:5 z tamtejszą Artmedią. Później, już w Szkocji, zwycięstwo 4:0 lecz to było wciąż za mało, by ekipa z Glasgow awansowała dalej. A teraz, druzgocąca dominacja w lidze szkockiej w czym w efekcie jest aż .... 20 pkt przewagi nad drugim Hearts. Można by powiedzieć-nie możliwe do wykonania. Celtic poniósł w tym sezonie tylko 2 ligowe porażki; 4 razy zremisował a aż 26 spotkań wygrał. Jest to bardzo dobry wynik. Twisted Evil

Gratulacje oczywiścia także dla dwóch Polaków występujących w drużynie z Glasgow- Maćka "Magica" Żurawskiego i Artura Boruca. Oby dwaj Polacy bacznie przyczynili sie do zwycięstwa Celticu w lidze- Maciek 14 trafieniami (w tym jedną -decydującą - o zwycięstwie Celticu, bramke z odwiecznym rywalem - Glasgow Rangers); Artur natomiast popisywał sie dobrymi interwencjami. (między innymi kilka wybronionych rzutów karnych) Już teraz moge życzyć Polakom i całemu Celticowi zdobycia następnego Mistrzostwa Szkocji. Razz I dobrych występów w LM. Cool

Skąd: z domu

Celtic to bardzo dobry klub co z czego wynika 1-0 nad United.

Mik
Junior
Junior

Dołączył: 19 Lis 2006
Posty: 114

Skąd: Szamocin

Najlepszym piłkarzem Celtic Glasgow jest polak A.Boruc co świadczy obrona karnego z ManU i dzięki niemu Celtic wygrał.

Posty: 2558

Dzisiaj 'The Boys' wygrali z Aberdeen 1:0 po bramce w 72 minucie Macieja Żurawskiego! Very Happy Polak nie wyszedł w pierwszej jedenastce, lecz pojawił sie w drugiej połowie, a dokładnie w 67. minucie. Cool Bardzo mnie cieszy iż Maciek strzelił gola, tym bardziej że przesądził o zwycięstwie Celticu. Może Strachan, po raz już któryś, znów sie do niego przekona i zacznie wystawiać w pierwszej 11. ? Smile Oby, oby! Licze na bramke Maćka w meczu z Kopenhagą w LM, nawet niech wejdzie z ławki, ale żeby strzelił! Smile

Co do Artura, to nasz reprezentant zagrał bardzo dobrze, a w doliczonym czasie gry popisał sie znakomitą interwencją - wybił piłke po strzale głową jednego z graczy gości z około 4 metrów.

Ktoś oglądał jeszcze mecz Question (Polsat Sport)

Pzdr. Wink

Lisu

Posty: 2680

A ja oglądałem. Very Happy Zacząłem oglądać od mniej więcej 60 minuty. Bramka Żurawia była fuksiarska. Lekki strzał i ,,OLE,, . Podsumowując, gra Celticu nie zachwyciła Wink . Ale w meczu z Kopenhagą liczę, że wygra Kopenhaga Razz